Boj s pigmentovými skvrnami: Jak se jich zbavit? 

Pigmentové skvrny trápí ženy v každém věku, obzvlášť teď v létě, kdy nás ze všech stran ohrožuje sluníčko. Existuje sice účinná první pomoc, ale rozhodně byste neměla podceňovat ani prevenci. 

Tmavé pigmentové skvrny se nejčastěji objevují v obličeji nebo na rukou. To jsou totiž přesně místa, kam v podstatě po celý rok dopadají sluneční paprsky. Jistě, mohou být i dědičné, a pokud je nemáte v rodině, možná vám nevyskočí, ani kdybyste strávila na slunci měsíc v kuse. Na druhou stranu ale nevznikají jen vinou genetiky, takže na to nespoléhejte. 

Co na ně zabírá?

Rozhodně začněte správnou kosmetikou určenou pro zjemnění tmavých fleků.

 1. Citrónový peeling. Kód: 30201  -  spočívá v nanesení několika vrstev regeneračních roztoků na kůži. Tyto vrstvičky potom zároveň sloupnou i staré vrstvy pokožky a díky tomu se pleť barevně sjednotí. Pleť je rozjasněná a celkově ozdravená. 
 • Použití:  Naneste malé množství na očištěný obličej s výjimkou okolí očí a masírujte krouživými pohyby 1-2 minuty. Poté pečlivě opláchněte studenou vodou.Použití:  Naneste malé množství na očištěný obličej s výjimkou okolí očí a masírujte krouživými pohyby 1-2 minuty. Poté pečlivě opláchněte studenou vodou.

Cena : 190,00 Kč


 1.  Vyživující krém proti vráskám s matujícími účinky. 

  Kód: 12110


   
   - Krém proti vráskám a prevence pigmentových skvrn dodává pokožce potřebné vyživující a hydratující složky, stimuluje metabolismus v tkáních, aktivizuje buněčné dýchání, vrací pokožce strukturu mladistvé tkáně, vyhlazuje vrásky, zvyšuje pružnost, reguluje činnost mazových žláz. Alantoin a výtažek z šafránu dodávají pokožce hebký a sametový vzhled a chrání ji před předčasným stárnutím.

Cena :  254,00 Kč


Doporučuji 1 x týdně udělat masku Perlový pudr.

 1.  Rozpustná maska "Perleťový pudr" Kód: 50224  - Rozpustná maska Perlový pudr jsou 100% rozemleté perly. Perlový pudr dodává pokožce stopové prvky a minerály, osvěžuje barvu pleti, pokožkou je dobře vstřebáván, má vynikající čistící a matující efekt. Vhodná pro všechny věkové kategorie a všechny typy pokožky.
 • Použití :  Používejte ráno nebo večer na důkladně očištěnou pokožku. Namažte pokožku kolem očí krémem na oční víčka. Masku připravujte těsně před použitím. Potřebné množství smíchejte s teplou (+30 ˚С) vodou na konzistenci husté smetany a naneste na pokožku na 15-20 minut, než zaschne. Poté masku sejměte, zbytky opláchněte čistou vodou.

Cena : 135,00 KčCelková cena balíčku : 579,00 Kč

 + Dárek ZDARMA! 

Chci celý balíček i s dárkem :