Detoxikační náplast s turmalínem

Co to je ?

 • Unikátní detoxikační a léčebná náplast vyrobená na principech tradiční čínské medicíny.
 • Stimuluje reflexní zóny těla (zejména chodidel) a tím podporuje vylučovací a ozdravné procesy v těle.

Detoxikační náplast s turmalínem a bambusovým octem zlepšuje metabolické procesy, detoxikuje.

Podle Tradiční Čínské Medicíny. Detoxikační náplasti na nohy TianDe

 • jsou sestaveny podle receptury tradiční čínské medicíny
 • žijeme ve smogu a zatíženém životním prostředí
 • zátěže z těla je třeba průběžně odstraňovat, detoxikovat
 • východní medicína říká, že chodidlo může být použito pro detoxikaci
 • detoxikační náplasti obsahují výtažky z bylin
 • působí na reflexní zóny na chodidle
 • detoxikují a zvyšují energii
 • zkvalitňují odpočinek a spánek

"Pochopit užitečnost přírody a správně nakládat se jejími dary, to je největší moudrost člověka."

CO TO JE "TURMALÍN"? Turmalín je jediný minerál na světě, který má elektromagnetické pole. Lidské tělo má rovněž elektromagnetické pole, protože krev obsahuje železo. Při interakci turmalínu s kůží jsou generovány mikroproudy. Díky mikroproudům se aktivuje krevní oběh, a tím i schopnost těla vylučovat toxiny.

Složení a vlastnosti hlavních složek náplasti, která má detoxikační vlastnosti: Odpadní látky a toxiny, které se po celý život hromadí v našem těle, znamenají pro náš organismus zátěž. 

Buďte nápomocni svému tělu při procesu zbavování se těchto odpadních látek.

Odstranění odpadních látek a toxinů přináší velkou úletu organismu, za kterou následuje i zlepšení: barvy pokožky, vičištění pokožky, zvýšení imunity, apod.

- turmalínový prášek - při dotyku turmalínu s kůží vznikají mikroproudy, které vedou ke zlepšení metabolických procesů uvnitř buněk, zvyšuje se celkový tonus organismu, zlepšuje se metabolismus a pomíjí pocit unavených nohou

- bambusový a bukový (hoblinkový) ocet stimuluje funkci vylučovacího systému člověka, výrazně urychluje vylučování toxických látek z organismu

- dextrin má vysokou absorbční schopnost, dextriny jsou používány na navázání těžkých kovů a toxinů a jejich vyloučení z organismu

- kořen zázvoru a pampeliška lékařská aktivizují odvádění škodlivých látek z těla, zlepšují celkový stav, normalizují metabolismus

Účinek


Detoxikační náplasti jsou zajímavou, neinvazivní a překvapivě hodně účinnou cestou očisty. Podle učení tradiční čínské medicíny má naše tělo více než 360 akupunkturních bodů, přičemž více než 60 se nachází na chodidlech nohou.

Náplasti tedy pak přímo působí na reflexní body na chodidlech a stimulují tak vnitřní orgány, podporují vylučování toxických látek z těchto orgánů a postupně i z celého těla. Podporují látkovou výměnu a rovnováhu celého těla.

Odstraňují škodlivé látky z těla během spánku, zlepšují cirkulace krve, urychlují metabolismu,zlepšují spánek, mají příznivý vliv na chronické dýchací problémy nebo astma, posilují imunitní systém, uvolňují svalstvo a tedy i snižují tělesnou bolest, podstatně snižují tělesnou únavu, znatelně zvyšují fyzickou energii, zlepší barvu a strukturu kůže.
Pomáhají při snižování hmotnosti obsahují důležité esence pro detoxikaci a regeneraci ledvin předcházejí zdravotním problémům, které dříve nebo později nastávají s přibývajícím stářím každého lidského organismu.
Zvyšují celkový tonus organismu odstraňují nepříjemný zápach z nohou, detoxikují organismus, zmírňují otoky na těle,

Kdy jsou pro vás nezbytné ?

Pokud se snadno unavíte, nebo jste stále unaveni.

 • Pokud si chcete usnadnit a zpříjemnit detoxikaci
 • Když vás trápí pohybový aparát - záda, klouby, vazy, šlachy atd.
 • Pokud máte pravidelně velkou fyzickou zátěž.
 • Když špatně spíte
 • Pokud jste prodělali nějakou operaci, porod, prošli chemoterapií, ozařováním
 • Pokud jste roztěkaní, špatně se soustředíte, učíte.
 • Jste hodně na nohách
 • Pokud pracujete v chemii zatížených provozech
 • Pokud jste kuřáci, pasivní kuřáci nebo bývalí kuřáci
 • Jako součást odtučňovací kůry, protože při hubnutí se uvolňuje spousta toxinů, které byly zadrženy v tukových buňkách. Tyto toxiny je důležité urychleně dostat z těla. Jinak to není hubnutí, ale devastace těla. 
 • Také při léčbě cévních problémů je dobré začít s detoxikací přes chodidla.
 • Pokud vás trápí vleklé kožní a alergické problémy

Kam lepit ?

 • Hlavní místo je na chodidlech - klenba
 • Nebo lepíme tam, kde je problém: bolest, zánět

Jak lepit?

Před použitím umyjte chodidla. Pro lepší účinnost používejte během spánku, rozhodně aplikujte před 21hod.

Otevřete ochranou folii, vyjměte detoxikační polštářek a jednu samolepící náplast.

Odstraňte ochrannou vrstvu z lepící náplasti a přiložte na ni do středu detoxikační polštářek

Pro ochranu můžete použít ponožky, které zabrání případnému sesunutí náplasti během spánku, nebo znečištění prádla. 

Náplasti musí přilnout k tělu celou svojí plochou, jinak jsou neúčinné. Doba aplikace 8-10 hodin. Ráno náplasti sejměte a chodidla umyjte vodou. 

Již po 1. použití lze odhadovat, jaký je stupeň toxicity našeho organismu podle zabarvení a nebo zápachu použitých náplastí (zabarvení od světle šedé až k tmavě hnědé). Při používání dochází k redukci zabarvení a zápachu použitých náplastí, a tím k detoxikaci organismu.


Balení - 20 náplastí - 10denní kůra 1 099,-

+ DÁREK A DOPRAVA ZDARMA !!


Chci si objednat 10ti denní kůru : 

Vaše zkušenosti:

Zuzana napsala :Zdravím všechny a musím se s Vámi podělit o email, který mi dnes udělal radost. Poslala mi jej dcera mé lékařky homeopatičky, která dělá masáže a je velmi opatrná na nové věci. Ve čtvrtek si vzala několik produktů na vyzkoušení a dnes mi napsala : Detoxikační náplasti předčily moje očekávání... divil se i manžel, jak jsem byla schopna ráno rychle vstát a já se zase divila, že nemám oteklé nohy a celkově se cítím odpočatá ( jindy mi vstávání trvá i 15minut).

Kristýna Hanzlová z Hradce Králové  Nedávno jsem narazila na detoxikační náplasti od vaší firmy (konkrétně u Alenky Vackové) a musím říct, že jsem byla neuvěřitelně překvapená jejich účinky. Již roky trpím na menstruační křeče a první den menstruace je takřka nemožné přežít bez prášků na bolest. Den před menstruací jsem si však nalepila detoxikační náplast Master Herb a křeče se vůbec nedostavily. Jaká to úleva. 

Paní Eva (55 let) napsala: Po měsíční kůře mi úplně zmizely otoky, snížil se mi krevní tlak, zmizelo pár kilo, vypadám báječně a cítím se jak za mlada. Paní Navrátilová mi doporučila náplasti v kombinaci se slavitonem na odstranění křečových žil, popraskaných žilek a otoků. Nejdříve mi to připadalo hodně peněz (něco málo přes dva tisíce za měsíční kůru), ale dala bych i více za ten efekt. Postupně mi mizí i jaterní skvrny v kombinaci s perlovým práškem a depigmentačním krémem. Náplasti jsem vlastně lepila s přestávkami, byly asi dvě na tři dny. Přestávku jsem udělala vždy, když přestaly být kompletně černé.

Daniela 26 let Začala se mi dělat celulitida. Popraskané žilky a také otoky pod očima. Byly mi doporučené zábaly z chilli papriček a krém. Před tím pár dní detoxikační náplasti. Mohu říci, že z pár dní jsem nakonec používala náplasti 14 dní s jednou malou přestávkou. Otoky zmizely poměrně rychle, také se mi zmenšil objem stehen a kotníků a výrazně zmenšila celulitida. Ale co hlavní, cítila jsem se a cítím výborně. Zábaly z papriček a krém jsem nasadila asi po deseti dnech lepení náplastí. Papričky to dotáhly, celulitidu už nemám. Ale chtělo to trochu vytrvalosti a udělat si na to čas.

Každopádně jsem ušetřila, protože jsem hodlala vydat asi 3000 Kč za kůru v salonu.

Těch případů je hodně, ale co z toho plyne ?

 1. Jedna nebo dvě náplasti nic moc nevyřeší, ale i ty nás zbaví nějakých toxinů.
 2. Důležitá je kůra, minimálně 10 dní, ale u většiny lidí (malých dětí) to nestačí.
 3. Výborná je dobře naplánovaná měsíční kůra s podporou odlehčené stravy a dobrého pitného režimu.
 4. Rozhodně jsou naše náplasti výborný doplněk při léčení téměř všech problémů a je vhodné je kombinovat s dalšími báječnými produkty tianDe
 5. Nebojte se detoxikačních příznaků, toto je jediná kůra, kde se budete při detoxikaci cítit báječně