Fytonáplasti 

Trápí Vás rýma, kašel, záněty dutin, bolesti hlavy, průdušky, klouby atd.? 

Zkuste tyto protizánětlivé a protivirové náplasti. Takto se aplikují :-) Nalepíte na max 12 hod necháte 3 hodiny pauzu a můžete lepit znovu :-) Lepíte ne všude najednou, jak je na obrázku, ale dle potřeby - i na hrudník při onemocnění průdušek nebo kašli nebo na zánětlivé klouby kdekoliv na těle :)


Léčebné náplasti působí jako "suché infuze", prostupují do těla přes kůži , aktivizují krevnía lymfatický oběh, zabraňují zhoršení onemocnění, odstraňují symptomy zánětu jako je zarudnutí, otoky, bolest. Nezatěžují tedy játra a vnitřní orgány ...

Jian Kang - zdravé klouby (5 ks)

Cena : 143,00 Kč Kód: 30103

Wutong - bolest není (5 ks)

Cena: 127,00 Kč  Kód: 30104

Wutong protibolestivá náplast je pomocník při akutní bolesti! Lepíme na bolestivá místa. Přináší úlevu, odstraňuje otoky, zlepšuje místní krevní oběh a působí protizánětlivě.Působí proti bolesti - hlavy, na migrény, bolesti po operacích ramene, kolena atd.. 


Tie Gao (2 ks)

Cena: 103,00 Kč   Kód: 30113, 2 ks


Zhui Feng (4 ks)

Cena: 67,00 Kč  Kód: 30114

Zhui Feng - tato protizánětlivá náplast ovlivňuje svaly a vazy - má výrazné protibolestivé, analgetické, protizánětlivé a protiotokové účinky. Řeší také bolesti hlavy, zubů a posttraumatické bolesti. Zmírňuje dnu, artritidu, revmatismus a ischiasu.


Dong Feng (4 ks)

Cena: 175,00 Kč   Kód: 30119

Kloubní náplast Dong Feng použijte při artritidě, revmatismu, při svalových a kostních bolestech. Zabraňuje poničení kloubní chrupavky, zlepšuje pohyblivost kloubů a zvyšuje propustnost cév. Aplikujte ji také při pohmožděninách, podvrtnutích nebo vykloubeních.

Kontaktujte mně : 

Reference:

Vyzkoušela protibolestivou náplast Jian Kang na manželova záda ( chronické vertebrogenní obtíže L páteře). Hlásí krátkodobou úlevu od bolestí v průběhu aplikace náplasti a pak po odstranění náplasti efekt přetrvával cca 5-6 hodin. (Masérka Jana Brno)


Vyjímečná náplast. Vyzkoušela jsem sama na sobě a vřele doporučuji. Bolest ramene (ruka se nezvedne). Po prvním nalepení jsem se dokonce pokusila přinést dříví, i když to ještě bylo bolestivé! Po 4 dnech používání se stav zlepšil! Díky producentům tohoto produktu. Doporučuje se pro lidi s bolestmi páteře a kloubů! Jednoduché použití a myslím, že je to kouzlo. 


Dva roky jsem léčil ramenní kloub (periarthrosis) lékařskou metodou , snášel spoustu nepříjemných vedlejších účinků trávicího traktu a alergii na léky. Pravá ruka se stále nemohla zvednout bez bolesti. Začal jsem používat patche "Vutong" a "Yankang" - bolest přestala druhý den, je opět pohyblivá. 

Pracuji v květinářství, kytice designu. Cítím stálou bolest v zápěstí. Ulevuje od bolesti s náplast "Wutong." Nastříhám na tenké proužky a lepím kolem zápěstí. Bolest zmizí!Účinky a použití těchto transdermálních náplastí můžete shlédnout na níže uvedeném odkazu: