Cítíte se unavení, nevyspalí nebo bojujete se stresem?

Budíte se v noci? Nebo jen chcete udržovat své tělo zdravé, odolné a v té správné kondici?

Představuji Vám Goji - Kustovnici čínskou

Elixír zdraví a dlouhověkosti, červené diamanty či tajemství krásy a mládí. Nevíte, o jakém ovoci je řeč? Není to citrón, pomeranč ani kiwi. Je to ovoce, které se nachází směrem na východ do stínu, svahů majestátních Himalájí, kde naleznete kustovnici činskou neboli rostlinu Goji

Na keřích kustovnice čínské rostou krásné oranžové plody, s jemně nasládlou chutí, obsahující neuvěřitelně vysoké množství vitamínů, minerálů, aminokyselin a dalších prospěšných látek.

Pravidelné užívání Goji pomáhá fungování lidského těla v mnoha směrech včetně zpomalování procesu stárnutí.

Látky obsažené v Goji pomáhají v mnoha směrech - např.železo, které přispívá k normální tvorbě červených krvinek a hemoglobinu, k normální funkci imunitního systému a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Dále hořčík, který přispívá k normální psychické činnosti, k udržení normálního stavu kostí a a zubů. Draslík, který přispívá k normální činnosti nervové soustavy, svalů a k udržení krevního tlaku. Mezi mnohé jiné další pozitivní projevy kustovnice čínské patří také pocit spokojenosti.

Goji stačí pravidelně užívat 25ml denně. 1 Láhev Vám vydrží na měsíc.

Goji mohou i děti v poloviční dávce.


Ráda bych Vám dala kód na slevu, který vyplníte v objednávce. 

Pokud si GOJI chcete koupit, klikněte na www.himalyo.cz, vyberte si, kolik chcete zboží (při odběru 4 ks je zdarma poštovné) a vyplňte tento kód pro vaši slevu HIMALYO-1125. Původní cena je 390 Kč, se slevou 340 Kč. Na 4 láhvích ušetříte 200Kč a dopravu ZDARMA.

Peťula Pajerová (vasetiande.cz) doporučuje Goji - kustovnici čínskou!  Goji juice mi pomáhá s imunitou, přes celé zimní období žádné rýmičky. Je to úžasný "doping". Je to pro mně a mou dceru vitamínová bomba. Užíváme každý den a dáváme jako dárek. Další reference zde.


​Přemýšlíte jak si trochu přivydělat? Nebo možná i trochu víc? 

Veškeré texty a články jsou citovány ze zdroje : https://www.himalyo.cz