Mládí vpřed, vrásky jsou minulost!

 Řada Zhenfei perfektní

"... Její kůže se náhle pokryla spoustou vrásek. Zdálo se, že mládí je pryč navždy, ale odvar z květů, které rostly ve vysokých horských jezer v Tien Shan, zpět ztracenou krásu navrátil ... "To jsou slova starověké čínské legendy o princezně Zhenfey, že zlý čaroděj ji proměnil ve starou ženu.

Čím více se blíží 30 let, tím častěji ženy začínají přemýšlet nad tím, jak o sebe pečovat, aby se zpomalilo stárnutí a pleť se obnovila.

V tomto věku se v organismu spouští proces biologického stárnutí kůže: zpomaluje se buněčná obnova, výrazně se snižuje množství kolagenu a elastinu. To všechno vede ke ztrátě pružnosti, objevují se viditelné vrásky kolem očí a rtů a také v oblasti dekoltu, zhoršuje se barva obličeje. Právě v této fázi je vhodné začít používat intenzivnější "věkové" přípravky proti vráskám.

Hlavní program péče zahrnuje používání přípravků série "203040...", Zhenfei perfect a Tibetan Herbs.

ZHENFEI PERFECT

Přípravky této řady aktivují obnovu kožních buněk, podporují přirozenou úroveň hydratace pokožky a udržují ji mladou a zdravou. Hlavní složkou je výtažek z lotosu, stimuluje aktivitu kožních buněk, zpomaluje procesy stárnutí, zabraňuje vzniku vrásek, má čistící, osvěžující a hydratační účinky.

Doporučuji:

Základní péče : Jemné čistící mléko + Expresní peeling + Intenzivní hydratační krém + Krémový gel na oční vrásky

Doplňková péče : Pro intensivní vyhlazení jemných vrásek a mimických vrásek doporučuji Omlazující energetickou emulzi

TIBETIAN HERBS

Kosmetika řady Tibetan Herbs je doporučena od 35 let. Základ unikátních přípravků péče o obličej řady Tibetan Herbs představují výhradně přírodní složky: esenciální oleje a výtažky z tibetských léčebných bylin, minerální voda z léčebných zdrojů. Tato řada je skvělá pro pleti s velkou suchostí, šupinkami, podrážděním, na atopický ekzém apod.

Doporučuji:

Základní péče : Čistící mléko na vrásky + Lotion na obličej + Vysoceúčinný hydratační krém + vyživující krém na vrásky se zmatňujícím účinkem

Doplňková péče: Peeling na obličej + Intensivní komplex na pokožku kolem očí

Z této řady bych doporučila:

Vysoce efektivní hydratační krém na obličej, 50g

Účinky: zvlhčuje, odstraňuje příznaky suché pleti, zajišťuje optimální vyváženost vlhkosti, obnovuje hydrolipidní povlak pleti, zamezuje odpařování vlhkosti, vyživuje, zlepšuje vzhled, chrání před okolními vlivy.

Použití: potřebné množství krému rovnoměrně naneste na čistou pleť obličeje a krku.

Výživný krém proti vráskám s matujícím efektem, 50 g

Účinky: dodává pokožce potřebné vyživující a hydratující složky, stimuluje metabolismus v tkáních, aktivizuje buněčné dýchání, navrací pokožce strukturu mladistvé tkáně, vyhlazuje vrásky, zpružňuje pokožku. Zakrývá malé vady na pokožce, zjemňuje a dodává hedvábnost.

Použití: naneste na čistou pleť obličeje a krku.Skladovat na suchém, chladném místě, mimo dosah dětí.

krém patří mezi nejoblíbenější z celé kosmetiky tianDe, je pro všechny druhy pokožky.

Chcete vědět více informací? Kontaktujte mě :