Spolupráce GOJI

   Jak na to ?

  Já se o Goji dozvěděla od kamarádky, která mi dala svůj kód.

  Koupila jsem 4 láhve, protože ty byly bez poštovného. Takže já jsem díky kódu ušetřila 200 Kč a moje kamarádka dostala provizi taky 200 Kč za to, že zprostředkovala obchod. JENŽE: kamarádce přijde provize i z každé láhve, kterou doporučím já? 

  A tak jsem se začala o GOJI zajímat i hlediska podnikání.  Vy jste doma, nikomu nemusíte volat, nemusíte plnit žádné plány. Kamarádka je na mateřské a přivydělává si tím 10.000 Kč měsíčně. 

  Říkáte si : kvůli dvěma stovkám to nestojí za to? V tomto případě rozhodně stojí! Kdybyste na ulici našli 200 Kč, taky byste jí nezvedli? 

  Stačí učinit svojí první objednávku (v jakékoliv výši). Během objednávky zadáte kód "HIMALYO-1125". Tím budete mít navíc nastavenou velkoobchodní cenu. Objednat můžete rovnou ZDE. Po převzetí svého prvního balíčku, Vám firma na mail pošle Váš unikátní osobní kód. Který pak jen stačí předat dál:

  • Použijte elektronickou vizitku obsahující KÓD pro šíření online (mail, Facebook a jiné sociální sítě, inzerce atd.)

  • Použijte tištěnou vizitku obsahující KÓD pro osobní předání zákazníkovi
  • Vizitku s Vaším partnerským KÓDEM můžete posílat e-mailem
  • Vaše obchodní úspěchy můžete podpořit využitím reklamního prospektu

Vašeho zákazníka získáte tím, že mu nabídnete trvalou slevu 50 Kč na každou lahev a 20 Kč na každé balení sušených plodů. Této slevy docílí prostřednictvím Vašeho partnerského KÓDU, který mu sdělíte a on jej uvede ke svým registračním údajům při nákupu na www.himalyo.cz

S každým Vaším zákazníkem zůstane Váš KÓD navždy spojen a Vám díky němu budou trvale generovány provize ze všech jeho nákupů takto: 50 Kč ze všech jím zakoupených lahví a 20 Kč z každého balení sušených plodů a dále provize ze všech jeho dalších zákazníků.


Pokud si GOJI chcete přivydělat, udělejte Vaší první objednávku, klikněte na www.himalyo.cz, vyberte si, kolik chcete zboží (při odběru 4 ks je zdarma poštovné) a vyplňte tento kód pro vaši slevu HIMALYO-1125 . Původní cena je 390 Kč, se slevou 340 Kč. 

Potřebujete s něčím poradit ? Kontaktujte mě :