Turmalínové koule na praní

Turmalínové prací kapsle změní vaši představu o praní!

Cena: 1088,00 Kč Kód: 144301, 476 g, 2 ks

Chcete prát ekologicky nebo hledáte prací prášek pro citlivou pokožku? Turmalínové koule na praní splní vícero vašich požadavků na šetrnné praní! V řadě produktů ECO-SPHERE můžete také najít další zajímavý produkt - ekologický mycí prostředek na nádobí Mýdlový oříšek.

Výhody ekologického praní pracími koulemi oproti běžným pracím práškům a avivážím:

  • PRANÍ JE EKOLOGICKÉ, protože obsahuje pouze přírodní komponenty,zachováme vodní zdroje pro sebe a své potomky.
  • PRÁDLO NEDRÁŽDÍ CITLIVOU POKOŽKU, protože kapsle neobsahují žádné chemické látky, jedná se o antialergení prací prostředek, určený pro citlivou pleť, nebo pro praní dětského oblečení včetně oblečení pro batolata.
  • PRANÍ MÁ ANTIBAKTERIÁLNÍ - DESINFEKČNÍ ÚČINKY, protože modrá kapsle obsahuje granulky stříbra, které bezpečně desinfikují vodu v pračce.
  • ODPADÁ NUTNOST POUŽÍVAT AVIVÁŽ, protože koule neobsahují žádné saponáty, jehož zbytky i po vyprání činí prádlo hrubým na dotyk, není tedy nutné do praní přidávat aviváž.
  • PRANÍ PRACÍMI KOULEMI JE LEVNÉ, protože prací koule vystačí cca. na 400 pracích cyklů. Podívejte se na orientační výpočet výhodnosti pracích koulí.
  • PRACÍ KOULE JSOU ŠETRNNÉ K VAŠÍ PRAČCE, protože změkčují vodu při pracím cyklu, takže pomáhají likvidovat a zabraňují usazování vodního kamene.
  • PRACÍ KOULE JSOU GENIÁLNĚ JEDNODUCHÉ, nemusíte už tahat těžké balíky pracích prášků domů.

Ekologické prací koule neobsahují žádné A-PAL, fosfáty a jiné syntetické látky. Ze 100% se skládají z přírodních komponentů - granulí TURMALÍNU, ZEOLITU a KOVU VZÁCNÝCH ZEMIN. Turmalínové prací kapsle pracují na principu zvýšení rozpustné schopnosti samotné vody. Ekologické prací koule mění povrchové napětí vody, působí na vodu slabými střídavými elektromagnetickými poli, které vznikají při pohybu turmalínu v kapslích. Zeolit obsažený v kapslích má pórovitou strukturu, která je schopna výborně absorbovat všechny soli z vody. Díky zeolitu je voda v pračce změkčená, protože obsahuje minimum solí. Prádlo je po vyprání jemné a vzdušné. Kovy vzácných zemin obsažené v kapsli na praní zvyšují vodivost vody. Modrá prací kapsle navíc obsahuje stříbro, které má antibakteriální a dezinfekční účinky. Při praní s tímto ekologickým pracím prostředkem se vlákna tkanin nepoškozují a barvy textilu se nevypírají, textil je měkký a nadýchaný, odpadá nutnost používat aviváž.

PRÁT EKOLOGICKY S PRACÍMI KOULEMI JE 30 KRÁT LEVNĚJŠÍ NEŽ PRÁT V BĚŽNÉM PRACÍM PROSTŘEDKU!

Turmalínové eko-koule na praní - co to je?

Turmalínové eko-koule na praní barevného prádla obsahují pouze 100% přírodní složky- turmalínové granule, zeolity a kovy vzácných zemin. Eko-koule neobsahují žádné povrchově aktivní látky, fosfáty ani jiné syntetické látky. Vzhledem k absenci agresivních chemických komponent jsou eko-koule neškodné pro životní prostředí. Nezpůsobují podráždění.

Nahrazují prací prášek a aviváž. Jedna sada eko-koulí stačí pro cca cca 700 použití - praní je pak 30x levnější než při použití pracího prášku. S jedním praním se tedy dostanete pod 3 Kč za jedno praní! Odstraňují nepříjemný zápach. Dodávají tkaninám měkkost, svěžest a ochranu barev. Jsou vhodné jak pro ruční praní, tak pro praní v pračce, v teplé nebo studené vodě. Tento prostředek není určen pro bělení a odstraňování skvrn různého původu. Eko-koule se nedoporučuje používat pro praní výrobků z vlny, hedvábí a jemných tkanin.

Náklady na 700 pracích cyklů s ekologickými pracími koulemi POUZE 1088 KČ!!


Při používání turmalínových eko-koulí dodržujte jednoduchá pravidla:

1. Prádlo vkládejte do bubnu pračky společně s eko-koulemi na praní. Perte při maximálním zatížení a s minimální rychlosti odstřeďování (max 600 otáček), jinak mohou eko-koule narážet na buben pračky a jejich tělo by mohlo prasknout. Tip: nechte prádlo odstředit na 600 otáček, poté koule vyjměte a nechte vystředit tak, jak jste zvyklí.

2. Teplota vody během pracího cyklu by neměla přesáhnout 60 °C.

3. Vyberte prací cyklus, který odpovídá typu vašeho prádla.

4. Skladujte eko-koule na chladném a suchém místě. Pravidelně (1x za měsíc) je nechte na přímém slunci vyschnout.

Nákupem eko-koulí podporujete výsadbu jehličnanů v ČR .

Cena za sadu koulí - 1.088 Kč


Akce sada koulí za 999 Kč ! 

posledních 10 ks