Fytonáplasti 

Trápí Vás rýma, kašel, záněty dutin, bolesti hlavy, průdušky, klouby atd.? 

Zkuste tyto protizánětlivé a protivirové náplasti. Takto se aplikují :-) Nalepíte na max 12 hod necháte 3 hodiny pauzu a můžete lepit znovu :-) Lepíte ne všude najednou, jak je na obrázku, ale dle potřeby - i na hrudník při onemocnění průdušek nebo kašli nebo na zánětlivé klouby kdekoliv na těle :)


Léčebné náplasti působí jako "suché infuze", prostupují do těla přes kůži , aktivizují krevnía lymfatický oběh, zabraňují zhoršení onemocnění, odstraňují symptomy zánětu jako je zarudnutí, otoky, bolest. Nezatěžují tedy játra a vnitřní orgány ...

Používejte jednou až dvakrát denně, maximálně 12 hodin denně. Používejte v průběhu 7–10 dní.

Náplast nelepte na otevřené rány, zanícenou kůži oblast srdce a mízních uzlin.

a tyto místa nelepit !!!

Jian Kang - zdravé klouby (5 ks)

Kód: 30103 Cena : 169,00 Kč VIP cena : 109,85 Kč

Wutong - bolest není (5 ks)

Kód: 30104 Cena: 169,00 Kč  VIP cena : 109,85 Kč

Wutong protibolestivá náplast je pomocník při akutní bolesti! Lepíme na bolestivá místa. Přináší úlevu, odstraňuje otoky, zlepšuje místní krevní oběh a působí protizánětlivě.Působí proti bolesti - hlavy, na migrény, bolesti po operacích ramene, kolena atd.. 

Používejte jednou až dvakrát denně, maximálně 12 hodin denně. Používejte v průběhu 7–10 dní.

Náplast nelepte na otevřené rány, zanícenou kůži oblast srdce a mízních uzlin.  


Zhui Feng (4 ks)

Kód: 30114 Cena: 117,00 Kč  VIP cena : 76,05 Kč

Zhui Feng - tato protizánětlivá náplast ovlivňuje svaly a vazy - má výrazné protibolestivé, analgetické, protizánětlivé a protiotokové účinky. Řeší také bolesti hlavy, zubů a posttraumatické bolesti. Zmírňuje dnu, artritidu, revmatismus a ischiasu.

Náplast nelepte na otevřené rány, zanícenou kůži oblast srdce a mízních uzlin. Yaoshen forte (2 ks)

Kód: 30111 Cena: 177,00 Kč VIP cena : 115,05 Kč

Náplasti Yaoshen forte nyní obsahují třikrát více aktivních složek. Rostlinné výtažky přispívají k vyhlazení a tonizaci pokožky. Esenciální oleje pomáhají zahřát pokožku a zlepšují mikrocirkulaci krve v místě aplikace.
Upozornění: není určeno pro děti a těhotné ženy. Nepoužívat při zánětlivých procesech pokožky, při individuální nesnášenlivosti jednotlivých ingredientů a při porušení celistvosti pokožky.

POUŽITÍ:

Odstraňte z náplasti ochrannou fólii, přiložte ji na pokožku. Používejte maximálně 12 hodin denně po dobu 10-15 dní.

Náplast nelepte na otevřené rány, zanícenou kůži oblast srdce a mízních uzlin. 

Kontaktujte mně : 

Reference:

Vyzkoušela protibolestivou náplast Jian Kang na manželova záda ( chronické vertebrogenní obtíže L páteře). Hlásí krátkodobou úlevu od bolestí v průběhu aplikace náplasti a pak po odstranění náplasti efekt přetrvával cca 5-6 hodin. (Masérka Jana Brno)


Vyjímečná náplast. Vyzkoušela jsem sama na sobě a vřele doporučuji. Bolest ramene (ruka se nezvedne). Po prvním nalepení jsem se dokonce pokusila přinést dříví, i když to ještě bylo bolestivé! Po 4 dnech používání se stav zlepšil! Díky producentům tohoto produktu. Doporučuje se pro lidi s bolestmi páteře a kloubů! Jednoduché použití a myslím, že je to kouzlo. 


Dva roky jsem léčil ramenní kloub (periarthrosis) lékařskou metodou , snášel spoustu nepříjemných vedlejších účinků trávicího traktu a alergii na léky. Pravá ruka se stále nemohla zvednout bez bolesti. Začal jsem používat patche "Vutong" a "Yankang" - bolest přestala druhý den, je opět pohyblivá. 

Pracuji v květinářství, kytice designu. Cítím stálou bolest v zápěstí. Ulevuje od bolesti s náplast "Wutong." Nastříhám na tenké proužky a lepím kolem zápěstí. Bolest zmizí!Účinky a použití těchto transdermálních náplastí můžete shlédnout na níže uvedeném odkazu: