Přírodní deodorant Natural Veil

Deodorant a lékárnička v jednom ?

Víte o tom co způsobují tělu Vaše deodoranty?

Kód: 30101 Cena : 371,00 Kč

Chemické deodoranty ucpávají potové žlázy a tím drží v těle všechny nežádoucí látky, které ale musí ven.

Mám pro Vás radostnou zprávu existuje přírodní deodorant Natural Veil! Tento unikátní přírodní deodorant je TOP produkt - 100% přírodní! Má silný antibakteriální účinek a zlikviduje nežádoucí bakterie. Neucpává žlázy a přitom Vás chrání od potu a zápachu.

Je to jen deodorant?

Natural Veil je dar matky přírody, který se v Asii používá od nepaměti. Pomáhá normalizovat stav problématické pokožky. Je možné ho používat po holení, čímž se předchází podráždění pokožky.

Krystal zastavuje drobné krvácení a napomáhá hojení ran. V tradiční medicíně se zevně používá v podobě roztoků k oplachování, omývání a vyplachování při zánětech pokožky a sliznice, je 100% prostředek proti oparům a aftům, efektivně pomáhá při parodontóze a krvácivosti dásní.

Dále odstraňuje svědění a otoky po kousnutí komárů a much, odstraňuje nepříjemný zápach v ústech či na rukách (česneku, cibule, ryb a více aromatických pochutin)

Jak ho používat ?

Namočte krystal do vody a po koupeli nebo po sprchování jim potírejte podpaždí a chodidla stejně, tak jako při použití kuličkového nebo pevného deodorantu. Voda povrch krystalu rozpouští a pokrývá pokožku tenkou vrstvou, která bezpečně chrání před bakteriemi. V závislosti na používání se krystal postupně zmenšuje, účinky se však zachovávají do jeho úplného spotřebování.

Při použití do dutiny ústní, namočíte krystal do vody a necháte 1-2min louhovat a pak si roztokem vypláchnete ústa.

Natural Veil je deodorant, dezinfekce a odstraňovač zápachů. 

Navíc je mnoho účelný : opary, afty, štípance, odřeniny
dezinfekce rukách a mnoho dalších uplatnění.
100% přírodní produkt

Navíc vydrží až po dobu jednoho roku a to za cenu: 371 Kč
Kolik utratíte za rok za běžné deodoranty ? Já třeba až 520 Kč CCX

Chci si objednat přírodní krystal Natural Veil :