Máte problémy s vypadáváním vlasů?

Šampón a maska - aktivátor růstu vlasů 

Recenze :  

Nora Sládková : Holky pokud utrácíte spoustu peněz za pochybné "urychlovače růstu vlasů" nebo různé vitamíny a doplňky stravy (jo, biosil mi nikdy nepomohl), všechny vyhoďte a kupte si toto!

Šampón používám skoro měsíc a to samé i má mamka. Je to neuvěřitelné, ale opravdu rozdíl jde vidět. Jelikož vlasy skoro každý den žehlím, tak jim dávám slušný nápor a měly problém za rok vyrůst třeba jen o pět cm. Za ten měsíc, už je mám přibližně o cenťák delší a to ani nemluvím o tom, že se mi vážně zpevnily.

Stejné výsledky hlásí i moje mamka, která má zase vlasy od přírody kudrnaté, barvené každý měsíc a ještě k tomu rychle se mastící.
A teď poslední pecka. Balení 250g máme asi v polovině a to ho používáme cca co dva dny a jsme na něj dvě. Takže nějaké tři stovky rozhodně ivestuju znovu.
V doporučení píší, že je vhodné to zkombinovat s maskou od stejné značky, ale používáme jen šampón a úplně to stačí. 

Poznatky z praxe:

Bez jakýchkoliv diskuzí a pochybností funguje řada Bio Rehab Dokonale.Samozřejmě musíme tomu dát trochu času. Většinou už po 6 týdnech máme viditelné výsledky a to i u pánů, kteří trpí alopecií už delší dobu. Řada Bio Rehab elegantně řeší všechny hlavní příčiny vypadávaní vlasů:

 • Hormonální problémy
 • Stres
 • Nedostatek živin
 • Problémy vnitřních orgánů
 • Nedostatečné prokrvení
 • Nedostatek kyslíku

Šampón-aktivátor růstu vlasů

Síla se skrývá v délce!
Kód: 23401 , Váha: 250 g Cena: 342.10 Kč

POPIS:

Jemně čistí pokožku hlavy a vlasy. Zlepšuje přítok krve do vlasových folikulů a stimuluje růst vlasů, zabraňuje jejich vypadávání, pomáhá odstranit lupy. Podporuje zdraví vlasů a vlasové pokožky. Neobsahuje sulfáty!

Účinek:

Šampon-aktivátor s unikátní tibetskou formulí jemně myje a vyživuje vlasy a pokožku hlavy. Komplex biologicky aktivních látek obsahující fytoestrogeny obnovuje zeslabené nebo poškozené vlasové folikuly, stimuluje růst nových vlasů a zabraňuje jejich dalšímu padání. Výtažek ze siamského zázvoru, komplex tibetských bylin a inovační složky obsažené v šamponu zlepšují prokrvení vlasových cibulek, odstraňují lupy bez porušení přirozeného рН. Šampon je výtečným prostředkem pro podporu a obnovu růstu zdravých vlasů. Vhodný pro všechny typy vlasů bez ohledu na věk.

Použití:

Namočte vlasy. Vezměte dostatečné množství šamponu, naneste na vlasy a napěňte. Poté opláchněte šampon velkým množstvím teplé vody (pro větší výsledný efekt spojte proceduru mytí s masáží hlavy a následným použitím masky-aktivátoru Bio Rehab).

Maska-aktivátor růstu vlasů

Síla se skrývá v délce!

Kód: 23402 , Váha: 250 g Cena: 342.10 Kč

POPIS:

Unikátní formule masky pomáhá zvyšovat aktivitu vlasových folikulů, zpevňuje kořínky a urychluje růst vlasů, zlepšuje jejich strukturu po celé délce. Doporučuje se při vypadávání vlasů a pro posílení vlasů, které ztratily vitalitu. 

Účinek:

Maska-aktivátor v sobě spojuje nejlepší zkušenosti tradiční tibetské medicíny a nejnovější biotechnologie. Má exkluzivní složení, jehož základ tvoří rostlinné proteiny ze siamského zázvoru, ženšenu a anděliky s kationovými vlastnostmi. Díky nim maska posiluje strukturu a vlasové kořínky (je téměř třikrát účinnější než obvyklé přípravky). Rychle proniká dovnitř vlasové cibulky, aktivní látky obnovují bílkovinnou strukturu vlasů a napomáhají ke zvýšení aktivity vlasových folikulů. V důsledku toho dochází k aktivnímu zpevnění vlasových kořínků, zrychluje se růst vlasů a zlepšuje se vlasová struktura po celé délce. Přípravek bohatě vyživuje a hydratuje vlasovou pokožku, dodává vlasům zdravý lesk. Vhodný pro všechny typy vlasů bez ohledu na věk.

Použití:

Naneste potřebné množství na čisté vlhké vlasy a rovnoměrně rozetřete po celé jejich délce. Nechte působit 5-10 minut. Pro zvýšení účinku promasírujte pokožku hlavy a/nebo zabalte hlavu do horkého ručníku na 10-20 minut. Opláchněte masku vodou. Doporučuje se používat v kombinaci s šamponem Bio Rehab (po).


CENA BALÍČKU NYNÍ 819  

+ DÁREK A DOPRAVA ZDARMA !

Akce platí do konce měsíce!


Chci si objednat balíček : 

Doplňková péče

 • Samozřejmě je vhodné přidat nezbytné živiny do stravy -potravinové doplňky (beauty formula -kombinace s biorehab je 100% účinnost)
 • Vhodná je i "doplňková" terapie přes energetické dráhy.
 • Je potřeba dát do kondice i krev (chlorophyll liquid) a trávení aby bylo dostatek živin.
 • Masáže pokožky hlavy -ideální při vtírání tinktury
 • Dechová cvičení a procházky
 • V období terapie omezit barvení a další drastické zásahy (funguje to i tak, ale je to pomalejší.)