Pojďme si povídat.

Napište mi Vaší zkušenost : 


Ludmila Kejhová 

Mycí prostředek na nádobí na základě mýdlového ořechu

Kód: 144303 , Objem: 500 ml 

Chtěla jsem se s vámi podělit o mou vlastní zkušenost s naprosto skvělým /jak jinak!/ produktem z řady EcoSphera a tím je přírodní Mycí prostředek na nádobí na bázi mýdlového ořechu...čili EKO JAR...
Jsem z něho naprosto nadšená, jak je účinný!!!!

Zkoušela jsem totiž ekologické výrobky na čištění jiných velmi známých renomovaných firem, ale tento produkt je naprosto výjimečný....

To musíte opravdu samy vyzkoušet, jak skvěle umyje např. pekáč po pečení, mísu od těsta, jak skvěle a rychle odstraní jakoukoliv mastnotu. V kuchyni jsem s ním přejela jen tak lehce povrchy a nádherně se vyčistily a lesknou se!!
Už se těším na čištění oken!!!

Přidala jsem ho zkusmo do praní bílého prádla k Eko koulím a vypraly se i silněji zašpiněné věci !

Vyzkouším ještě jeho účinnost při odstranění chemických postřiků na ovoci nebo zelenině. Stačí dát do mísy s vodou ovoce /zeleninu/ a kápnout trošičku koncentrátu, nechat 10 min. působit a pak opláchnout vodou.

Tento skvělý výrobek je jednak ekologický a jednak také zdravý, takže ikdybychom ho omylem polkli, nic se nestane!

EKO JAR je koncentrát v půllitrové láhvi, ale z jedné láhve naředíte 8 - 10 dalších lahví, takže vydrží hodně dlouho.
Obsahuje přírodní saponiny z plodů stromu Sapindus - čili "mýdlové ořechy", které nejen skvěle odstraňují nečistoty, ale mají hlavně změkčující účinek na pokožku rukou....

Určitě bych ho doporučila hlavně lidem, kteří mají jakoukoliv alergii, atopický ekzém na rukách, na praní pro miminka spolu s Eko koulemi, prostě do každé domácnosti.

Budu zkoušet dál a vím, že tento produkt ode mne dostanou všichni v rodině jako dárek.

Petra 

Šampon na vlasy Zlatý zázvor 300ml 21308 
Koupila jsem si ho, protože jsem chtěla něco, co urychluje růst vlasů.Jelikož se dávkuje pumpičkou, vydržel mi poměrně dlouho, asi 4 měsíce (mytí vlasů cca 3x týdně). Vlasy po něm byly ale pěkné, z velké části splňuje to, co je slibováno, včetně toho růstu vlasů. Vyhovoval mi a koupím si ho zase!

Petra 

Balzám na vlasy Zlatý zázvor 300 ml 21309

Nevím, čím to je, ale vydržel mi mnohem déle než šampon. Když mi došel šampon, kondicionéru mi zbývala ještě asi 1/4. Koupila jsem si ho proto, abych měla šampon i kondicionér stejné řady, chtěla jsem hlavně vyzkoušet slibovanou podporu růstu vlasů, což tyto dva výrobky opravdu dokázaly. Uvažuji o něm opět, protože když jsem pak přešla na různé šampony z drogérií, měla jsem vlasy splihlejší a mastnější, než to bylo s řadou Zlatý zázvor.

Dana Hájková

Maska na pokožku kolem očí na vrásky se 100% kolagenem 51401

Maska byla na očích příjemná, nepadala, opravdu zmírnila fleky kolem očí a vrásky byly hned po jednom použití menší. V baličku najdete 2 ks plátýnkové masky - na každé oko je zvlášť. Potom v sáčku zůstane ještě hodně té emulze, kterou následně můžete použít na mazání kolem oblasti očí, aby byl efekt ještě viditelnější. Jsem s maskou hodně spokojená, mile mě její účinek překvapil a ráda si ji koupím zas.

Eva Bačovská 

Vyživující šampón s kořenem ženšenu 450ml 20102 

Regenerační balzám na vlasy s extraktem ženšenu 500 g 20115

 Super přípravky- obnovující balzám, na poškozené a barvené vlasy je nejlepší. Mám stále v zásobě a neměnila bych - doporučuji. (Vyživující šampón a balzám s kořenem ženšenu)