Můj den s kosmetikou TianDe

Kosmetika TianDe se stala součástí mého života. Oblíbila jsem si ji hlavně pro to, že je velmi kvalitní již na pohled. Sortiment TianDe je skutečně široký a já se vždy těším na nové produkty. Vyzkoušela skoro každý produkt a musím říct, že jsem byla spokojená se vším, co jsem zkusila. Všechny kosmetické přípravky v mé domácnosti jsem postupně nahradila značkou TianDe a používám je od rána do večera každý den. Viz ve zkratce můj den s TianDe. 


 6:15     Budíček, ranní hygiena

Zubní pasta a kartáček ProDental nesmí ve vaší koupelně chybět. Já už jinou zubní pastu a ani kartáček nesnesu. Maximální spokojenost :-) a šup do sprchy!    6:30       Ranní sprcha osvěží!

Samozřejmě pro pocit dokonalé svěžesti použiji krémový sprchový gel "Čokoládová fantazie"  200ml -  kód : 33707 .

Chcete-li tento pocit svěžesti ještě umocnit, použijte ve sprše i tělovou sůl "Orientální santal" - kód : 32616 . A jsem probuzená, můžu si vychutnat ranní kávičku :-)


    6:50     Ranní káva, čaj - chvilka relaxu

Zalijeme si ranní kávu. Kávy se prostě nedokážu vzdát. Věřím, že ani vy ne :-). Ale dokud mi kávička ochladne tak dopřeji své pokožce účinnou hydrataci a ošetření a tak její dodám vše potřebné před náročným pracovním dnem. Nanáším si tedy na tvář denní krémovou masku str. 30 . Ach ten pocit. Sednu si a dopijem si kávičku. Navlhčeným ubrouskem setřu masku a moje pokožka je jako nová. Čas běží, tak šup hodit něco do žaludku! 


7:00   Snídaně - doufám, že bez ní z domu    neodcházíte? 

Po snídani dám do pořádku nádobí. Už se těším protože na mytí použiji můj oblíbený mycí prostředek z mýdlových ořechů. Myje neskutečně účinně!Mám ho moc ráda hlavně pro to, že je BIO. Vyzkoušejte ... a už ho nedáte z ruky :-). Tak, v kuchyni mám pořádek, teď zkrášlit sebe! 


7:15    Za 15 minut krásná a připravená. S TianDe to je m           snadné.

Všechno mám pěkně po ruce. Čas běží takže jdu na to.

  1. Na obličej si nanesu tónovací krém , který dodá mé tváři sametově hebký tón a přirozený odstín. Krém obsahuje biologické složky a je úžasný. Prostě TOP produkt! 
  2. Použiji pudr City Chic - kód : 80807 abych byla šik :-)
  3. Mechanická konturovací tužka na oči, zvýrazní mé oči. 
  4. Řasy si zkrášlit a opticky prodloužím mou oblíbenou řasenou s růstovým faktorem - kód : 80121. Ta obsahuje až 60% přírodních složek a moje řasy ji velmi dobře snášejí.
  5. Ještě pohled do zrcadla ... nanesu lesk na rty kód : 80406 a ....

Je to dokonalé, mohu vyrazit sebevědomě do práce.


 7:30     Vyrážím do práce, ale nikdy bez TianDe

Ještě si sbalím do kabelky vše potřebné. Takže korektor , matující ubrousky , pudr , rtěnka , lesk na rty .... a možná i něco navíc. Vždyť mi ženy toho nemáme v kabelce nikdy dost :-) 


8:00    A pracovní den může začít. A hádejte                                         co dělám? ...                                               Ano, prezentuji klientům TianDe :-)

Během dne se každá z nás potřebuje upravit. V kabelce mám vše potřebné.Nic mě nepřekvapí. Co bych ještě mohla během pracovního dne z úžasných produktů využít? Krém na ruce byste měli mít vždy s sebou. Já ho použiji i několik krát denně. No je toho dost milé dámy, podívejte se sami v našemkatalogu . Pár tipů: hygienické léčivé vložky , dekorativní kosmetika ,parfémy , krémy na ruce , příslušenství , přírodní deodorant .

Pracovní den mám úspěšně za sebou a už se těším domů.