Nápoje ze srdce Altaje

Příroda tvoří. My jen balíme.

Byliny, které jsou součástí bylinného čaje, mají žlučopudné a hepatoprotektivní účinky. Rostliny pro bylinné čaje řady "Dary Shambhaly" byly sesbírány v Altaji - v jednom z nejčistších míst na naší planetě. Z každého kousíčku bylinného čaje TianDe je při přípravě získáváno maximální množství užitečných látek. 

Cenné vlastnosti altajských bylin zachovává inovativní zpracování surovin: ví se, že vitaminy jsou zničeny při zahřátí nad 70°C. Při výrobě bylinných čajů TianDe je toto vyloučeno. 

Byliny jsou zpracovávány za sníženého tlaku a při optimální teplotě, což zvyšuje stupeň extrakce při opakované přípravě čaje (v porovnání s bylinnými čaji, které nebyly takto ošetřeny). Filtrační sáčky bylinného čaje jsou uzavřený do třívrstvého obalu, který tvoří sáček, krabička a folie. Takto jsou bezpečně uchovány vitamíny, makro a mikroprvky rostlin.


Bylinný čaj s vrbovkou a maralím kořenem pro muže

Aby zvoneček zvonil!

Kód: 123917 , 30 sáčků po 1,5 g Cena : 249,00 Kč

Byliny, které jsou součástí bylinného čaje, mají příznivý účinek na mužský organismus. Přispívají k normální funkci močových cest, podporují normální funkci prostaty, přispívají k duševní a fyzické pohodě. Rovněž podporují imunitu, normální funkce kardiovaskulárního systému a přispívají k posílení celého organismu.

POUŽITÍ: 1 sáček zalijte šálkem (200 ml) vroucí vody. Nechte odstát 10-15 min.

Bylinný čaj s ostropestřcem mariánským

Přírodní podpora jater!

Kód: 123921 , 30 filtračních sáčků po 1,5 g Cena : 249,00 Kč

Byliny, které jsou součástí bylinného čaje, mají příznivý účinek na trávení. Přispívají k přirozené obranyschopnosti, podporují normální trávení, přispívají k normální činnosti jater a udržení normální hladiny cukru v krvi. Rovněž podporují normální funkce močových cest, žlučníku, napomáhají k duševní rovnováze a klidnému spánku.

POUŽITÍ: 1 sáček zalijte šálkem (200 ml) vroucí vody. Nechte odstát 10-15 min.

Bylinný čaj s děhelem čínským a tužebníkem pro ženy

Tajemství blahostných vrcholů

Kód: 123913 , 30 sáčků po 2 g Cena : 249,00 Kč

Čaj obsahuje pečlivě vybrané byliny, které mají blahodárný účinek na ženské tělo. Kombinace bylin přispívá k udržení normální činnosti ženského urogenitálního systému, podporuje normální funkci krevního systému, podporuje imunitu, napomáhá zvyšovat duševní a fyzickou kondici. Rovněž přispívá k udržování pohodlí před a v průběhu menstruace.

POUŽITÍ: 1 filtrační sáček bylinného čaje zalijte šálkem (200 ml) vroucí vody a nechte odstát 10-15 min.

Bylinný čaj Tibetský sběr

Silná imunita a tonus

Kód: 123923 , 30 sáčků po 1,5 g Cena : 249,00 Kč

Byliny, které jsou součástí bylinného čaje, mají příznivý účinek na lidský organismus. Přispívají k normálnímu trávení, normální funkci dýchacího ústroji, podporují imunitní systém, funkce kardiovaskulárního systému a močových cest. Napomáhají k duševní rovnováze a klidnému spánku.

POUŽITÍ: 1 sáček zalijte šálkem (200 ml) vroucí vody. Nechte odstát 10-15 min.

Zázvorový čaj

Zázvor obsahuje více, než 300 biologicky aktivních látek

Kód: 120105 , 1 sáček, 18 g Cena : 47,70 Kč

Vrátit chuť k jídlu, dobrou náladu, svěží pleť a jasné oči pomůže zázvor. Aktivuje činnost vnitřních orgánů a zrychluje látkovou výměnu v těle. Zázvorový čaj by se měl pít po malých doušcích mezi jídly.

POUŽITÍ: Pro přípravu čajového nápoje obsah 1 sáčku zalijte 150 - 200 ml vroucí vody, zamíchejte.