O Goji

NEJPROSPĚŠNĚJŠÍ ROSTLINA NA SVĚTĚ!

Elixír zdraví a dlouhověkosti, ovoce nesmrtelnosti, červené diamanty či tajemství krásy a věčného mládí hollywoodských hvězd. Nevíte, o jakém ovoci je řeč? Není to citron, pomeranč ani kiwi. Správnou odpověď nalezneme, podíváme-li se směrem na východ do stínu svahů majestátních Himálají, kde nalezneme kustovnici čínskou neboli rostlinu GOJI. 

Na keřích kustovnice čínské rostou krásné oranžové plody, s jemně nasládlou chutí, obsahující neuvěřitelně vysoké množství vitamínů, minerálů, aminokyselin a dalších prospěšných látek. Status nejprospěšnějšího ovoce na světě potvrdilo goji mnoho vědeckých studií. Jeho důkazem je vitalita, dlouhověkost a zdraví čínských mnichů, ale i obyvatel žijících v oblastech provincie Ningxia. Zde toto ovoce, s blahodárnými účinky na lidské tělo i mysl, staví na nejvyšší příčku svého jídelníčku paradoxně spolu s hollywoodskými hvězdami, které si díky jeho pravidelné konzumaci uchovávají a pěstují svoji krásu a vitalitu mládí. 


VSTŘÍC DLOUHOVĚKOSTI

Bojujete se stresem? Cítíte se často unaveni? Budíte se v noci? Nebo jen chcete udržovat své tělo zdravé, odolné a v té správné kondici? 

Pravidelné užívání Goji pomáhá fungování lidského těla v mnoha směrech včetně zpomalování procesu stárnutí. Látky obsažené v Goji pomáhají v mnoha směrech - např. železo, které přispívá k normální tvorbě červených krvinek a hemoglobinu, k normální funkci imunitního systému a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Dále hořčík, který přispívá k normální psychické činnosti, k udržení normálního stavu kostí a normálního stavu zubů. Draslík, který přispívá k normální činnosti nervové soustavy, svalů a k udržení normálního krevního tlaku. Mezi mnohé jiné další pozitivní projevy kustovnice čínské patří také pocit spokojenosti. 

Pravidelným užíváním Goji lidé bojují přímo s vnitřními příčinami oslabení organismu, což je velká výhoda oproti běžným farmaceutickým prostředkům, které potlačují příznaky už rozvinutých nemocí. Ti, kteří vedou zdravý životní styl, dožívají se ve zdraví vysokého věku a pečují kvalitně o svou mysl a své tělo, používají produkty z Goji jako skvělého pomocníka. 

Látky obsažené v Goji pomáhají lidskému tělu chránit před nebezpečnými radikály - původci rakoviny a jiných onemocnění. A přiznejme si - kdo nemáme ve svém okolí někoho, kdo je nám drahý a o jehož zdraví se bojíme? A kdo si občas nebo i častěji nevypije sklenku alkoholu? I v ní se nacházejí volné radikály, které útočí na zdraví a přispívají k oslabení imunity. I zde látky obsažené v Goji pomáhají a i tyto radikály dokáží eliminovat. 


PRAVÁ SÍLA GOJI

Plody kustovnice čínské obsahují nebývale vysoké množství prospěšných látek, které jsou hlavně pro nás, pro západní obyvatelstvo, velice důležité, neboť jich většinu běžně v potravinách neutralizujeme během tepelné úpravy. Produkty z Goji tyto látky do těla přinášejí v neředěné přírodní formě. 

Schopnost těchto látek pohlcovat volné radikály je možné vyjádřit jednotkou ORAC (oxygen radical absorbance capacity). Jeden litr šťávy GOJI Original obsahuje téměř 60 000 ORAC. Až daleko za Goji najdeme v žebříčku známé a běžné potraviny, jako jsou pomeranče, zelí, brokolici, jablka, špenát, květák, olivový olej a další. U velké většiny z nich ještě dochází k poklesu této hodnoty během jejich úpravy. 

Ani první zprávy o Goji v dobách před naším letopočtem, ani dnešní supermoderní vědecké výzkumy nezaznamenaly jediný škodlivý účinek při její konzumaci. Díky složení je Goji nazývánosuperovocem. Už konzumací malé dávky bobulí kustovnice čínské dostatečně pokryjeme denní výživovou a ochrannou dávku látek nezbytných pro život každého z nás. 

Zdroj : https://www.himalyo.cz/o-goji


Pokud si GOJI chcete koupit, klikněte na www.himalyo.cz, vyberte si, kolik chcete zboží (při odběru 4 ks je zdarma poštovné) a vyplňte tento kód pro vaši slevu 1125 . Původní cena je 390 Kč, se slevou 340 Kč.