Víte o tom, že existuje EKO JAR ? 

Místo chemie z továren - mýdlo ze stromů! Myjte a buďte zdraví!

- 500 ml   Kód: 144303 Cena: 543,00 Kč   VIP cena : 353,00 Kč

Tento skvělý výrobek je jednak ekologický a jednak také zdravý, takže i kdybychom ho omylem polkli, nic se nestane!

Náš EKO JAR je koncentrát v půllitrové láhvi, ale z jedné láhve naředíte 8 - 10 dalších lahví, takže vydrží hodně dlouho.
Obsahuje přírodní saponiny z plodů stromu Sapindus - čili "mýdlové ořechy", které nejen skvěle odstraňují nečistoty, ale mají hlavně změkčující účinek na pokožku rukou....

Určitě bych ho doporučila hlavně lidem, kteří mají jakoukoliv alergii, atopický ekzém na rukách, prostě do každé domácnosti.

A úplně výjimečný je v tom, že čím je voda studenější, tím lépe myje! A tím se šetří penízky za teplou vodu..
Už se těším na čištění oken!!! 


Tento ekologický mycí prostředek na nádobí na základě mýdlových ořechů obsahuje přírodní saponiny, které jsou alternativou ke klasickým mycím prostředkům s obsahem povrchově aktivních látek. Z ekologické řady eco-sphere můžete také používat ekologický prací prostředek nebo čistě přírodní šampon na vlasy Mýdlový oříšek.

Protože tento ekologický saponát obsahuje přírodní saponiny, snadno a zcela se smývá z nádobí. A i v případě vniknutí do zažívacího traktu nezpůsobuje žádné potíže a tělo ho ztráví bez újmy na zdraví. Saponát z mýdlových ořechů, který obsahuje přírodní saponiny nezpůsobuje alkalickou reakci, nedráždí a nevysušuje pokožku. Proto mohou tento ekologický saponát používat i lidé s citlivou pokožkou.

Naopak u klasických mycích prostředků - pokud chcete zcela odstranit mycí prostředek z nádobí, měli byste jej cca 100 krát opláchnout. Chemické složení klasických mycích prostředků je zdraví škodlivé, způsobuje alkalickou reakci, vysušuje a dráždí pokožku.

To musíte opravdu samy vyzkoušet, jak skvěle umyje např. pekáč po pečení, mísu od těsta, jak skvěle a rychle odstraní jakoukoliv mastnotu. V kuchyni jsem s ním přejela jen tak lehce povrchy a nádherně se vyčistily a lesknou se!! Vynikající na čištění koupelny, silně znečištěných povrchů, jeho účinek je neskutečný ! 


Složení prostředku na mytí nádobí Ekosphere:
Kokoglyukozidy - Bezpečné, přírodní a na 100 % biologicky odbouratelné saponiny
Citrónový olej - aroma, antiseptik
Kyselina citrónová - přírodní konzervační látka
Euksil - "zelená" konzervační látka