Máte problémy s vypadáváním vlasů?

Šampón a maska - aktivátor růstu vlasů 

Recenze :  

Nora Sládková : Holky pokud utrácíte spoustu peněz za pochybné "urychlovače růstu vlasů" nebo různé vitamíny a doplňky stravy (jo, biosil mi nikdy nepomohl), všechny vyhoďte a kupte si toto!

Šampón používám skoro měsíc a to samé i má mamka. Je to neuvěřitelné, ale opravdu rozdíl jde vidět. Jelikož vlasy skoro každý den žehlím, tak jim dávám slušný nápor a měly problém za rok vyrůst třeba jen o pět cm. Za ten měsíc, už je mám přibližně o cenťák delší a to ani nemluvím o tom, že se mi vážně zpevnily.

Stejné výsledky hlásí i moje mamka, která má zase vlasy od přírody kudrnaté, barvené každý měsíc a ještě k tomu rychle se mastící.
A teď poslední pecka. Balení 250g máme asi v polovině a to ho používáme cca co dva dny a jsme na něj dvě. Takže nějaké tři stovky rozhodně ivestuju znovu.
V doporučení píší, že je vhodné to zkombinovat s maskou od stejné značky, ale používáme jen šampón a úplně to stačí. 

Teď už k samotným krokům

1. krok

Šampón-aktivátor růstu vlasů

250g
250g

POPIS: Jemně čistí pokožku hlavy a vlasy. Zlepšuje přítok krve do vlasových folikulů a stimuluje růst vlasů, zabraňuje jejich vypadávání, pomáhá odstranit lupy. Podporuje zdraví vlasů a vlasové pokožky. Neobsahuje sulfáty!

Použití:

Namočte vlasy. Vezměte dostatečné množství šamponu, naneste na vlasy a napěňte. Poté opláchněte šampon velkým množstvím teplé vody (pro větší výsledný efekt spojte proceduru mytí s masáží hlavy a následným použitím masky-aktivátoru Bio Rehab).

250g
250g

Krok 2.

Maska-aktivátor růstu vlasů

POPIS: Unikátní formule masky pomáhá zvyšovat aktivitu vlasových folikulů, zpevňuje kořínky a urychluje růst vlasů, zlepšuje jejich strukturu po celé délce. Doporučuje se při vypadávání vlasů a pro posílení vlasů, které ztratily vitalitu.

Použití:

Naneste potřebné množství na čisté vlhké vlasy a rovnoměrně rozetřete po celé jejich délce. Nechte působit 5-10 minut. Pro zvýšení účinku promasírujte pokožku hlavy a/nebo zabalte hlavu do horkého ručníku na 10-20 minut. Opláchněte masku vodou. Doporučuje se používat v kombinaci s šamponem Bio Rehab (po).

Krok 3.

Tonikum na podporu růstu vlasů

50g
50g

Tonikum - aktivátor růstu vlasů je navržen tak, aby se zabránilo zvýšenému vypadávání vlasů. Aktivní složení přípravku působí přímo na vlasové folikuly a zajišťuje komplexní účinek:
- pomáhá zastavit vypadávání;
- stimuluje růst nových vlasů;
- pomáhá normalizovat činnost mazových žláz;
- zlepšuje výživu vlasů, vrací jím vitalitu a krásu;
- pomáhá vlasům odolávat negativním vlivům životního prostředí.

POUŽITÍ:

Pomoci vatového tamponu aplikujte tonikum na oblast vypadávání vlasů, vetřete do kořínku a několik minut masírujte. Opakujte toto ošetření každé ráno a večer. Nevyžaduje oplachování. Doporučené trvání kúry - 30 dnů.


Zkušenosti/recenze :

Poznatky z praxe:

Bez jakýchkoliv diskuzí a pochybností funguje řada Bio Rehab Dokonale.Samozřejmě musíme tomu dát trochu času. Většinou už po 6 týdnech máme viditelné výsledky a to i u pánů, kteří trpí alopecií už delší dobu. Řada Bio Rehab elegantně řeší všechny hlavní příčiny vypadávaní vlasů:

 • Hormonální problémy
 • Stres
 • Nedostatek živin
 • Problémy vnitřních orgánů
 • Nedostatečné prokrvení
 • Nedostatek kyslíku

Doplňková péče

 • Samozřejmě je vhodné přidat nezbytné živiny do stravy -potravinové doplňky (beauty formula -kombinace s biorehab je 100% účinnost)
 • Vhodná je i "doplňková" terapie přes energetické dráhy.
 • Je potřeba dát do kondice i krev (chlorophyll liquid) a trávení aby bylo dostatek živin.
 • Masáže pokožky hlavy -ideální při vtírání tinktury
 • Dechová cvičení a procházky
 • V období terapie omezit barvení a další drastické zásahy (funguje to i tak, ale je to pomalejší.)