Trápí Vás lupenka a nic Vám nepomáhá?

 Lupénka v pohodě

Vyzkoušeli jste již všechno a stále nemáte viditelné výsledky?


Vyzkoušejte převratnou novinku na trhu multifunkční krém s mucinem hlemýžďů !!!

- o mucinech už se ví dlouho, že jsou jsou vysoce léčivé - dá se říci že na cokoliv, (lupénka,atopické ekzémy, svědění, poškození kůže apod.)
- skvěle uvolňují lymfu a hlavně potlačují svědění

Lupénka

neboli psoriáza je viditelná porucha kůže. Přesněji řečeno, jedná se o časté, infekční, zánětlivé autoimunitní onemocnění. Toto slovo zná v dnešní době mnoho lidí, neboť lupénka se stává civilizační chorobou. Jde o genetickou nemoc, kterou trpí 3-7% obyvatelstva celého světa. Věda ještě nezná odpověď na příčiny onemocnění, za původce psoriázy považují vědci geneticky určenou dysfunkci imunitního systému, která způsobuje nadměrnou produkci epitelových buněk.

  • způsobuje vznik chronických ostře ohraničených skvrn pokrytých stříbřitými šupinami
  • vyvolává svědění
  • není nakažlivá
  • je to chronická, opakující se kožní choroba postihující 3-7% obyvatelstva
  • objevuje se v jakékoliv věkové kategorii u mužů a žen

Příznaky lupénky - ranní únava a kloubní ztuhlost doprovázená bolestí a napuchnutím.

Jak bojovat proti této nemoci?

Vyzkoušejte zázračný vícefunkční krém s mucinem hlemýžďů.

Tento krém, který obsahuje secret hlemýždě je vynikající na toto onemocnění. Je vysoce léčivý vhodný na lupénku, atopické ekzémy, svědění, poškození kůže atd. Uvolňuje lymfu, dá se mazat kdekoliv na tělo.

Vícefunkční krém na obličej s mucinem hlemýžďů

 BALENÍ: 5 x 10 ml  - kód : 14601

Podporuje obnovu buněk epidermis, vyhlazuje strukturu pokožky, redukuje vrásky, zpomaluje proces stárnutí pokožky. Chrání proti poškození a podráždění. Základem krému je hlemýždí mucin (sekret hlemýždě), který obsahuje obrovské množství cenných kosmetických složek: kolagen, elastin, vitamíny A, C, E, kyselinu hyaluronovou aj. Vhodné pro všechny typy pleti a věkové kategorie. Složení obsahuje: mucin, extrakt z listů aloe vera, bambucké máslo, jojobový olej, hyaluronát sodný. 

Koupit za 835,- VIP cena : 542,75 Kč