Zkuste hydrataci pro Vaše nohy a ruce.

100% Přírodních složek 0% chemie!


Spa fytokomplex na ruce a paty

Kód: 14706, 20 g Cena : 81,90 Kč

Ideální prostředek v případě suché, olupující se a podrážděné pokožky na chodidlech a na rukou. 

Na 100% přírodního komplexu řas, modrého jílu a drcených bylin určené k přípravě pečovatelé koupele. Ideální lék na suchu, peeling, zhrubnutí kůže nohou a rukou. Spa je-Bylinné doporučuje manikúru a pedikúru. Tento postup se bude čistit a pára pokožku, aby bylo měkké a poddajné v tomto stavu lze snadno odstranit nehty kutikuly, mozoly a kuří oka .. výsledkem je, měkká, hedvábná, dobře hydratovaná pokožka bez olupování, praskání a podráždění, viditelný efekt omlazení a obnovy "

Použití :

1 polévková lžíce nalít 100 ml horké vody, vyluhovat 5-10 minut, nalít do nádoby, přidá 1-2 litrů horké vody. Koupat se po dobu 15-20 minut (je možné použít jako dušenou nohou lázní, načež se lehkým loupací pilník na nehty "hlavní Quartz").


Kosmetické gelové rukavice "Hydrobalance"

Kód : 40114  Cena: 325,00 Kč

Gelové rukavice vyrobené z přírodního kaučuku vrátí pokožce rukou měkkost a pružnost, zajistí dlouhodobou hydrataci a intenzivní výživu. Rukavice regenerují pokožku po negativním působení, odstraňují šupinatost, změkčují, pečují o nehtovou kůžičku.
Synergie aktivních složek rostlinného původu (jojobový olej, olivový olej, levandulový olej a vitamin E) působí na mechanismy hydratace, ochrany a výživy pokožky. 

Použití :

Použijte rukavice po dobu 20-45 minut alespoň 3x týdně. Doba použitelnosti: do 40-ti použití.


Kosmetické gelové ponožky "Hydrobalance"

Kód: 40113, 1 pár Cena: 325,00 Kč

"Gelové ponožky vyrobené z přírodního kaučuku vrátí pokožce nohou měkkost a pružnost, zajistí dlouhodobou hydrataci a intenzivní výživu. Ponožky předchází nadměrnému rohovatění pokožky nohou, vzniku prasklin a kuřích ok.
Synergie aktivních složek rostlinného původu (jojobový olej, olivový olej, levandulový olej a vitamin E) působí na mechanismy hydratace, ochrany a výživy pokožky."

Použití :

Použijte ponožky po dobu 20-45 minut alespoň 3x týdně. Doba použitelnosti do 40-ti použití.Akční balíček : 

Kód balíčku : 40114-3

  - Ušetříte : 137,00 Kč

Poslední kusy balíčuků!