Hledáte práci? Nebo přívýdělek? A co když z toho bude vášeň?

Kosmetika tianDe versus byznys jen a pouze z pohodlí domu v bačkůrkách?
Ano! Dnes mám právo o byznyse už mluvit, protože jsem během dvou let dosáhla toho, o čem se jiným jen zdá. Ne, nevytahuju se. Dosáhla jsem post : Safírová ředitelka s platem.... ne, byli byste naštvaní :) Prostě jsem dva roky pracovala, učila se, zkusila to a nakonec jsem uspěla.

Dnes hledám 10 žen do svého týmu !

A tak mě napadlo, že by vás to mohlo také zajímat. Už jsem si prošla tím, že kosmetika TianDe je super. Už vím, jak fungují procesy ve firmě. Už vím, jak pracovat v MLM, aniž bych předtím v MLM kdy pracovala. Umím dnes už nastavit výcvikový program všem vám, kteří si chcete (bavíme se o měsíčních částkách): 

- přivydělat ke své práci 2-5 tis. Kč 
- začít vydělávat víc, než v Lidlu, a to 20 a více tisíc Kč 
- vydělávat jako několik chlapů dohromady :) kolem 50 tis. Kč 

A tak se tedy ptám: přidáte se? Další možnost totiž nebude.
Slibuji svoji podporu, slibuji know how, ale také slibuji, že nebudete vědět, kam dřív skočit. A slibuji, že se vám bude točit hlava.
Těším se na vás ve svém týmu, ale pozor, je to pouze pro odvážné a beru si pouze prvních 10 lidí, protože o víc se starat nezvládnu. 

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a bude Petra Pajerová je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů (odkaz), které vycházejí z české a evropské legislativy.
Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání katalogu a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.
Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu
.

Jdete do toho se mnou?