Dokonalý úsměv 


Kdo by nechtěl mít krásné zuby a svěží dech :) 

Máte rádi přírodní péči o zuby?

Chcete mít krásné a zdravé zuby?

Zubní gely a zubní pasta řady "Přípravky ústní hygieny" tianDe chrání zuby před zubním kazemsnižují výskyt zubního kamene, odstraňují zubní plak z povrchu zubů, osvěžují dech, účinně bojují proti zánětům dásní, zabraňují jejich krvácení, posilují zuby.

Unikátní formule přípravků ústní hygieny, které nabízí kosmetika tianDe se vyznačují skvělými složkami :

obsahují tekutý vápník a perlový prášek, které obnovují strukturu zubní skloviny a vyplňují praskliny na povrchu zubů. Technologie bělení použitá v přípravcích napomáhá účinnému odstranění pigmentových skvrn, obnovuje přirozenou bělost zubů bez poškození nebo zničení zubní skloviny.

Přípravky ústní hygieny obsahují tyto aktivní složky: výtažek z perel, bambusu obecného.

Obsahují až 63 % rostlinných extraktů a esenciálních olejů


Gel na zuby "Tekutý vápník" - 161,00 Kč VIP cena : 104,65 Kč

Dopřejte svým zubům dávku vápníku! Zubní pasta "Tekutý vápník" šetrně odstraňuje zubní plak a předchází tvorbě zubního kazu

Zubní pasta zmírňuje přecitlivělost zubů, efektivně odstraňuje zubní plak, bělí a zabraňuje vzniku a rozvoji zubního kazu.

Tekutý vápník obsažený v zubní pastě vyplní praskliny na povrchu zubů, čímž obnovuje poškozenou sklovinu. POZOR - účinkuje po odstranění zubního kamene ze zubů!

Zubní pasta obsahuje minerální vápník, který je nezbytný pro organismus, zdravé kosti a zuby. Vápník totiž tvoří téměř 2% celkové hmotnosti organismu člověka, čímž značně předčí ostatní prvky. Stresy a nečisté prostředí vyčerpává z vašeho těla vápník a tak jsou vaše zuby náchylnější k tvorbě kazů.

Pasta na zuby s vápníkem obsahuje bezpečné a jemné abrazivum - oxid křemičitý.

Celých 99% vápníku v organismu připadá na zuby a kosti, pouze 1% je rozptýleno v krvi a tkáních.

Věnujte dostatečnou péči svým zubům a dopřejte jim pravidelnou dávku vápníku používáním gelu na zuby "Tekutý vápník" a čištění kvalitním zubním kartáčkem.


Zubní pasta "Přírodní bambusová sůl" - 161,00 Kč VIP cena: 104,65 Kč

- obsahuje výtažky z bambusu, které působí na dásně antibakteriálně.

Zubní pasta s bambusem posiluje zuby a snižuje výskyt zubního kamane. Díky antibakteriálním vlastnostem pasta na zuby zabraňuje krvácení dásní a brání vzniku paradentózy.

Pravidelním používáním pasty s přírodními výtažky z bambusu předcházíte vzniku zubního kazu a zubního kamene. Účinek pasty maximalizujete používáním ze speciálně vyvinutým zubním kartáčkem.

Neobsahuje chemické antiseptika jako chlorhexidin a triklosan. Obsahuje bezpečné a velmi jemné abrazivum oxid křemičitý a nikoliv často používaný nebezpečný hydroxid hlinitý.


Zubní pasta " Přírodní mořské perly" - 161,00 Kč VIP cena : 104,65 Kč

obnovuje přirozenou bělost zubů bez poškození nebo zničení skloviny.

Obsahuje perlový prášek, který dodává zubní sklovině minerály a zpevňuje ji.

Zubní pasta s přírodními výtažky chrání před zubním kazem, snižuje výskyt zubního kamene, odstraňuje zubní plak z povrchu zubů, odstraňuje záněty a chrání dásně před podrážděním.

Šetrné bělení technologií White Bond napomáhá efektivnímu odstranění pigmentových skvrn.

Efektivitu čištění zubů zvýšíte používáním pasty společně s kartáčkem se speciálními štětinkami.


Zubní pasta "Zelený čaj a ženšen Sanchi"-188,00 Kč VIP cena : 122,20 Kč

 - kompletní "ochrana" ústní dutiny bez parabenů, která zahrnuje předcházení zubního plaku, posílí měkké tkáně a zajistí dlouhotrvající svěží dech!

Tato zubní pasta s vysokým obsahem přírodních látek má preventivní účinky:

- zpevňuje a chrání dásně
- chrání před vznikem usazenin a zubního kamene
- osvěžuje a deodoruje ústa

Přírodní ochranná zubní pasta obsahuje:

- Ženšen, který je účinným pomocníkem proti krvácivosti dásní a paradentóze. Ústní sliznice účinně vstřebává látky ženšenu a zároveň má ženšen stahujícící a zpevňující působení na dásně.

- Zelený čaj mění prostřední ústní dutiny tak, aby ničilo bakterie, které jsou původcem vzniku zubního kazu. Zelený čaj zastavuje růst bakterie Streptococcus mutans a jiných baktérií podílejících se na vzniku zubního povlaku.


Zubní pasta "ProDental" - 625,00 VIP cena : 406,25 Kč

Posiluje tkáně parodontu díky peptidům s fibroblastovým růstovým faktorem

Má komplexní účinek na ústní dutinu. Aktivuje metabolické procesy v parodontu, přispívá k potlačení zánětlivých procesů v dásních. Urychluje regeneraci poškozených tkání, brání vzniku zubního kazu. 

Obsahuje peptidy, výtažky z heřmánku, kořene lékořice, ženšenu, oleje z hroznových jader a máty peprné.


Zubní pasta Extra White PRO - 150,00 Kč VIP cena : 98,00 Kč

Alternativa k čištění ultrazvukem!

Pasta zvládne dokonce i ten nejodolnější pigmentovaný plak, který způsobuje tvorbu bakterií a zubního kamene. Obnovuje a udržuje přirozenou bělost skloviny, odstraňuje odolné skvrny od tabáku a kávy. Díky obsahu sloučenin vápníku, fosforu a fluoridu sodného (hmotnostní podíl fluoridu není vyšší než 0,13 %) předchází zvýšené citlivosti a posiluje sklovinu. 

Osvěžuje dech na dlouhou dobu. Účinek pravidelného používání je srovnatelný s výsledkem, který poskytuje čištění ultrazvukem.

Bělicí zubní fytopasta s dřevěným uhlím a bylinami z tajgy 120g cena : 303,00 Kč VIP cena : 197,00 Kč

Vydejte se na cestu za oslnivě bílým úsměvem. Bělicí zubní fytopasta s dřevěným uhlím byla vytvořena pro všechny, kteří milují přírodu a zázraky, jež nabízí. Díky jedinečnému složení, které kombinuje dřevěné uhlí, které odstraňuje pigmentovaný zubní plak, pomáhá odvádět bakterie a výtažku bylin z tajgy: jalovec, bergenie, šalvěje - posiluje a zklidňuje dásně, zlepšuje jejich stav při problémech s paradontem, zanechává svěží dech a pomáhá předcházet vzniku zubního kamene. Koloidní stříbro zabraňuje množení bakterií.

V čem je bělící fytopasta s dřevěným uhlím výjimečná?

  • obnovuje přirozenou bělost zubů
  • výborně odstraňuje zubní plak od tabáku, čaje a kávy

  • udržuje svěží dech

  • je vhodná pro citlivé dásně
  • neobsahuje fluor

Kartáček na zuby "ProDental" - 177 Kč VIP cena 115,00 KčZubní kartáček ProDental JUNIOR - 103 Kč cena 67,00 Kč

Jemný zubní kartáček s unikátními nylonovými štětinkami, vám účinně pomůže odstranit bakteriální zubní plak ze zubů i z mezizubního prostoru a jemně masíruje dásně.

Štětinky kartáčku jsou vyrobeny z inovativního plastického polymeru, proto si tvrdost zubního kartáčku můžete regulovat. Při běžné pokojové teplotě je kartáček středně tvrdý (medium) až jemný (soft), v případě že jej na chvilku namočíte do horké vody štětiny změknou na ultra jemnou variantu (ultra soft).

Tento kartáček na zuby a masáž dásní má ergonomický tvar, který zabezepčí pohodlné používání a pevný úchop v ruce.

Díky inovativním nylonovým štětinkám můžete tento kartáček používat i na fixní rovnátka, protože snadno pronikne a vyčistí zubní plak i z těžko dostupných míst.

Účinnost zubního kartáčku zvýšíte používáním spolu s gely a zubními pastami tianDe, které pomáhají řešit problémy ústní dutiny - snižují krvácení dásní, posilují dásně, normalizují rovnováhu pH v ústní dutině a díky obsaženým látkám zvyšují odolnost zubů proti zubnímu kazu.

Chci si objednat: