Proč já

Jmenuji se Jana Boudová a jsem maminka tří dětí. 

 Moje TianDe :

  • Pomohla jsem maminkám, které nemají dostatek peněz
  • Provádím konzultace - Jak být úspěšný/á v TianDe.
  • Prošla jsem kurzy a učím se od nejlepších

 Ráda bych se s vámi podělila o svou cestu k TianDe. V roce 2017 jsem řešila silnou migrénu přítele nic nezabíralo a nakonec ho odvezla sanita. Byli jsme zoufalí, protože mu nic nepomáhalo.

Viděla jsem reklamu náplasti TianDe na migrénu, ale samozřejmě, že jsem byla skeptická. Jenže snaha pomoct příteli byla silnější a tak jsem jim dala šanci. Zakoupila jsem na vyzkoušení náplasti na veškerou bolest Wutong a udělala si z něj pokusného králíčka, nalepila dle návodu. Bolest to sice zmírnilo, ale ne úplně, tak jsem zjišťovala čím ještě účinek podpořit. K náplasti jsem použila ještě fytogel Slaviton, který je na všestranné použití. Namazala jsem čelo, spánky, zátylek až za uši. Pak jsem nalepila náplast Wutong kostičky na spánky, proužek na čelo a dva podélné pruhy na trapézy.

K mému překvapení jsem zvítězila jsem a migrénu porazila, mám radost, že jsme našli řešení kde léky nezabíraly 😀😀.

Pro mě to byl největší dárek, že jsem měla zpět toho veselého muže.

A protože jsem se dozvídala kolik lidí v mém okolí něco trápí pustila jsem se do pomáhání.

Odezva byla obrovská a to mě neustále motivuje dál a dál. Mám spoustu kladných recenzí, zpětných vazeb od rodiny, kamarádek a zákaznic, kterým výrobky pomohly s opakovanými záněty močového měchýře, mykózami, premenstruačním syndromem, zkrácením a úpravou menses, bolestí hlavy, zad, zubů, kloubů, s karpály, s oteklými nohami, křečovými žilami. Úlevy od astma, ekzému, lupenky, padajících vlasů, křehkých a lámavých nehtů atd., je toho opravdu hodně. Co mě těší nejvíc narodila se řada miminek, kde maminky byly zoufalé, protože se nedařilo.

TianDe je unikátní přírodní kosmetika a produkty pro zdraví, která je vyráběná dle originálních tisíce let starých receptur Tibetu, Číny a Altaje.

Produkty obsahují vysoké procento přírodních složek a s využitím nejnovějších technologií zaručují vysokou účinnost a zároveň velmi jemně působí na organismus. Při správném používání těchto produktů je výsledek srovnatelný s terapeutickou léčbou.

Vysoká kvalita našich produktů tianDe je potvrzena mezinárodní certifikací ISO 9001 2000.

Pokud máte nějaké trápení jsem tu pro vás a moc ráda vám poradím s vyzkoušením našich produktů.  

Otevírám možnost kariéry v mém týmu :