Intimní vložky mají chránit ženu ne spodní prádlo !

Ženské zdraví 

Víte o tom, že menstruační vložky jsou u nás vyráběné z odpadních materiálů? Přijde mi hrozné, že na tak důležité orgány si přikládáme odpad. Čínští lékaři ale vyvinuli vložky, které nejsou jen menstruační, o to jsou zajímavější. 

U menstruačních vložek TianDe je využívaná bavlněná tkanina, dále výtažky z mořských řas a patentovaný koncentrát z bylinných výtažků . Vložky jsou napuštěné čínskými bylinami, které harmonizují celé tělo. A v každém balení je i tester na pH moči.


Denní vložka "Jemná péče"

Chrání ženu, ne oblečení! Kód: 60145

Měkká vrchní vrstva z přírodního materiálu okamžitě propouští vlhkost dovnitř, poskytuje dlouhotrvající pocit svěžesti a pohodlí. Vnitřní fytonáplň je napuštěna přírodními výtažky, které pomáhají ničit bakterie a mají močopudný účinek. Široký lepící základ zajišťuje vynikající fixaci na vložky na prádle. Doporučuje se pro každodenní použití, poskytuje ochranu a pohodlí každý den.

Použití : Doporučeno pro každodenní použití.

Denní vložka "Energie života"

Fytomembrana poskytuje ochranu a pohodlí. Kód: 63601

Má fytomembranu, která podporuje přirozenou rovnováhu pH a normální mikroflóru. Poskytuje ochranu a pohodlí Doporučeno pro každodenní použití.

Použití: Doporučeno pro každodenní použití.Denní vložky "Energie bylin"

Ochranný komplex rostlinných výtažků

Obsahují unikátní patentovaný koncentrát bylinných výtažků. Eliminují zápach. Darují pocit 

svěžesti a pohodlí.

Dámské vložky Energie bylin vyvinuli vědci ze Státního centra čínské medicíny. Obsahuji unikátní fytomembránu. Jsou vyráběny na vysoce technologickém zařízení. Jsou obohaceny o patentovaný koncentrát rostlinných výtažků připravených podle dávných receptů čínské dynastie Tang.

Fytomembrána vložek se vyrábí speciální technologií zpracování čerstvě řezaných bylin, která zajišťuje vysokou koncentraci aktivních složek rostlinných buněk (koncentrace aktivních složek činí 70-80%, což mnohonásobně převyšuje obdobné parametry v odvarech a nálevech z rostlin). Kromě toho fytomembrána dodatečně zajišťuje vysokou prodyšnost, dobrou savost vložky a rychle vpravení tekutiny do hloubky. Exkluzivní technologie výroby vložek Energie bylin zahrnuje mikrodrcení rostlinných buněk, extrahování léčivých látek, jejich vakuové koncentrování, magnetizaci a sterilizaci aktivních složek.

Denní a noční menstruační vložky obsahují expresní test pro kontrolu mikroflóry. Můžete zjistit, zda je použití těchto léčivých vložek pro Vás potřebné a vhodné.

Doporučují se:

  • v rámci komplexní léčby gynekologických onemocnění,
  • při výrazném projevu zánětlivých procesů, včetně kandidózy,
  • k prevenci gynekologických problémů,
  • normalizaci hormonálního stavu,
  • zlepšení kvality života.
  • kůra trvá 3 měsíce.

Používejte vložky Energie bylin po dobu nejméně 3 měsíců podle měsíčního cyklu.


Kompletní ceník klik na obázek : 

Jemný gel pro intimní péči

Intimní hygiena 360ml

Jemný čistící gel poskytne pocit svěžesti a šetrnou péči o intimní partie těla. Aktivní složky gelu účinně zjemňují a hydratují pokožku, neutralizují nepříjemný zápach. Gel je vhodný pro každodenní použití.

Použití : Doporučuje se jako hygienický prostředek pro ženy i muže.

Složení : KYSELINA MLÉČNÁ, ALOE, ŠALVĚJ, ŽENŠEN, HEŘMÁNEK a MEDUŇKA 


Chci si objednat :