Tibetan herbs – Tibetské byliny v kosmetice

Aneb naučím vás, jak léčit celé tělo při běžné péči o obličej

Kosmetika řady Tibetan Herbs je úspěšně používána všemi věkovými skupinami 

Základ unikátních přípravků představují přírodní složky: - esenciální oleje, výtažky z tibetských léčebných bylin a minerální voda z léčebných zdrojů.

Aktivní složky: výtažek z vilínu, výtažek ze šafránu, xantanová guma, výtažek z mořských řas, hydrolyzát kolagenu, výtažek z anděliky, výtažek z aloe vera, výtažek z chryzantémy, růžový olej, olej z pelargónie, levandulový olej a některé tajné esence. Byliny, z nichž vychází receptura řady Tibetan Herbs, mají velkou léčebnou sílu.

Sbírají je vyškolení odborníci ručně v určitých obdobích podle lunárního kalendáře, kdy mají tyto byliny největší životodárnou sílu a energii. Sběr bylin se provádí ve vysokohorských ekologicky čistých oblastech Tibetu a Altaje, kde jsou mimořádně silné energie, které se automaticky přenášejí do bylin a vody.

Pomocí těch nejvyspělejších technologií používaných při výrobě řady Tibetan Herbs se rostlinné suroviny pečlivě a šetrně zpracovávají, což umožňuje nejen plně zachovat, ale i zvýšit léčebné vlastnosti bylin. Byliny jsou sestavené podle starých čínských receptů, které jsou mistrně sestaveny tak, aby byliny vzájemně zvyšovaly své účinky a cíleně se zaměřily na problémy uživatele.

Díky všem těmto vlastnostem, mají produkty Tibetan Herbs vlastní inteligenci, která se umí přizpůsobit potřebám našeho těla. Kosmetika má antialergické působení, eliminuje jedy uložené v pokožce.

Kosmetické přípravky Tibetan Herbs účinkují pozitivně na pokožku dvěma způsoby:

1. přímým kontaktem prospěšných složek:

 •  Jako ochrana a péče o povrch pokožky (hydratace, čištění, zvláčnění)
 • Zajistí účinnou výživu bazální části kůže, kde se tvoří nové kožní buňky, ale také regeneraci a napravení chyb.
 • Pracuje i ve škáře, kde jsou mazové žlázy, cévy, kde se tvoří kolagen a elastin, zde se zaslouží o zlepšení stavu cév, odvodu toxických látek, podpoří vlastní tvorbu kolagenu, elastinu. Podpoří přirozenou hydrataci.

2. aktivací reflexních receptorů esencemi a aromatickými oleji.

Celá řada je sestavená strategicky tak, aby postupně ve všech krocích udělala maximum pro pokožku, pro dokonalý efekt je proto nezbytné používat celou řadu.

 Účinky : 

Všechny produkty této řady vám zajistí komfort při používán. Okamžitě pocítíte příznivé účinky a uvidíte efekt na kůži. Při pravidelném používání uvidíte omlazovací efekt ještě více. Vaše buňky budou regenerované a omlazené, sníží se počet vrásek a nebudou tak hluboké, nové se nebudou tvořit. Obnoví se lipidová rovnováha. Pokud byla kůže suchá, tak bude vláčná a pružná, pokud byla mastná nebo smíšená, tak se normalizuje.

Regeneraci buněk, má omlazující účinky, brání vzniku vrásek, obnovuje lipidovou. Sjednotí se barva pleti, postupně zmizí různé defekty.

Jednotlivé produkty podrobně:

Mléko na mytí proti vráskám : 

Cena:  Kč

Dokonale a hloubkově čistí (mléko rozmícháme v dlaních s hodně teplou vodou, naneseme na obličej a jemnými masážními pohyby směrem nahoru roztíráme po pokožce. Tím otevřeme póry a vyčistíme i hluboce usazené nečistoty a černé tečky - při delší masáži. Necháme působit cca 2 minuty, zatím můžeme vyčistit zuby. Potom namočeným tamponem nebo houbičkou stahujeme z pleti od čela směrem dolu - tím póry uzavřeme. Potom opláchneme vodou. Pleť je dokonale čistá, hloubkově hydratovaná a hedvábná. Pokud se někde objeví zčervenání, vaše mléčko diagnostikuje problém na orgánu, který odpovídá dané oblasti na obličeji.

Proč je důležité hloubkové čištění?

Ráno: během spánku probíhá vylučování toxických látek přes kůži. Běžné mytí vodou nás sice osvěží, ale neodstraní dokonale tyto výpotky. Toxické látky, které zůstanou na povrchu kůže způsobí podráždění, ucpané póry, skvrny a další defekty na kůži.

Večer: Pokud se líčíme, nejdříve odlíčíme větší vrstvou mléka. Pokud je třeba, použijeme ho ještě jednou k dočištění. Zde je výborné používat naše báječné umývací houbičky. (jsou čistě přírodní, ušetříte vatové tampony, výborně čistí - dlouho vydrží, je třeba je dobře vypláchnout horkou vodou a nechat vysušit)

Mléko použijeme, i když se nelíčíme, protože přes den nachytáme spoustu prachu (mnohdy i toxického), také se potíme a vylučujeme.

12109 Multifunkční pleťová voda

Cena: 309 Kč

 • Nejoblíbenější a nejprodávanější pleťová voda tianDe
 • Normalizuje pH, hydratuje, osvěží, zjemní póry a reliéf kůže
 • Zlepší barvu, chrání proti volným radikálům
 • Dokonale odlíčí řasy, neštípe v očích

Přes den i přes make up můžete jemným sprejem postříkat a osvěžit, zejména v létě

Připraví pokožku na aplikaci krému - také obsahuje důležité živiny, které jsou rozpustné ve vodě a v krému by neměly takovou účinnost.

Je velmi důležité ji použít po každém umytí pleti vodou. Pitná voda je vždy mírně alkalická, což naše pleť špatně snáší. Proto upravíme pH kůže tonikem. Takto připravená pleť využije maximálně účinné látky z krémů.

12110 Vyživující krém proti vráskám s matujícími účinky

Cena: 253 Kč

 • Doplní důležité živiny a hydratační složky
 • Stimuluje metabolické procesy v tkáních a buněčné dýchání (kyslík v tkáních je nezbytný pro dokonalý metabolismus, v současné době jsme stále nedostatečně prokysličení)
 • Omezuje tvorbu vrásek a zlepší elasticitu kůže
 • Kůže je sametově hladká, tónovaná, pružná
 • Postupně se odstraní drobné vady jako skvrny a vrásky.
 • Zlepší mikrocirkulaci.

Je vhodný jako noční krém

12111 Vysoce účinný hydratační krém na obličej

Cena: 253 Kč

 • Okamžitě obnovuje tonus pokožky, dodá vlhkost a živiny
 • Zjemní, zklidní a zlepší barvu a vzhled.
 • Intenzivně chrání před negativními vlivy okolního prostředí a klimatu.
 • Několika způsoby chrání před vysušením.
 • Je vhodný jako denní krém i během zimy.

12106 Intenzivní komplex pro pokožku kolem očí, 100 ks + 10 ml

Cena: 437 Kč

Dva nástroje v jednom: maska na oční okolí a fytoesence.

Maska na oblast očí s biologicky aktivním složením.

 • Zajišťuje regeneraci, zvyšuje hustotu a pružnost pokožky kolem očí.
 • Přípravek okamžitě odstraňuje otoky, snižuje množství a hloubku vrásek a tzv. "kohoutích stop" u očí. Fytoesence obsahuje účinnou směs esencí a jemných olejů (např. pelargónie, růže a levandule)
 • Podporuje působení masky, má léčivé účinky, silně působí na reflexní zóny.

Má dlouhotrvající účinek. Intenzivní komplex pro pokožku kolem očí vyhlazuje vrásky, má liftingový účinek, odstraňuje otoky a kruhy pod očima, zmírňuje známky únavy a podráždění, hydratuje pokožku a dodává jí zářivý vzhled. Obklad přináší okamžitou úlevu unaveným očím, zrak je ostřejší, oči jasnější.

Použiti:

 • Naneste masku na očištěnou pokožku kolem očí na 15-20 minut, jemnou masáži přes tkaninu zajistíte odstranění vzduchových bublin a dokonalé přilehnutí. Až bude maska zasychat, sejměte jí a opláchněte oční okolí vodou nebo tonikem.
 • Naneste na pokožku kolem očí malé množství fytoesence.
 • Doporučuje se používat masku každý den po dobu 10-15 dní, poté 2-3krát týdně. Malé množství fytoesence můžete používat denně jako noční krém kolem očí.

Poznatky: pokud vás to trochu řeže do očí, tak vydržte, chvíli, to reagují vaše játra a žlučník, postupně to přestane. Vydržte, nenechte se odradit, harmonizují se vaše játra.

Náš typ:

Fytoesenci můžete používat jako léčebně-masážní olejíček při stimulaci reflexních zón obličeje uší a krku. Také vaše namáhané lokty a hřbety rukou vám budou vděčné. Pokud se vám nelíbí kůže na kolenou, tak i zde udělá fytoesence hodně práce.

12107 Peeling

Cena: 222 Kč

Účinek : 

Podporuje měkkou a hlubokou exfoliaci odumřelých kožních buněk, vyhlazuje jemné vrásky, výrazně snižuje hloubku větších vrásek. Zlepšuje kvalitu pletí, zesvětluje tmavé skvrny, přidává kůži matovost a pružnost. Používá se jednou týdně u normální pokožky, pokud je kůže hodně mastná a silná, může se použít i dvakrát týdně. Peeling použijeme večer, po odlíčení a umytí pokožky. Naneseme pokožku, masážními pohyby rozprostřeme a masírujeme tak dlouho, dokud neucítíme žmolky olupující se kůže. Potom vše důkladně omyjeme teplou vodou. Dočistíme a tonizujeme pleťovým tonikem a naneseme výživný krém. Je nezbytné se vyhnout tenké kůži kolem očí. Výsledek: Pleť má hladký reliéf, sjednocenou barvu, je měkká na dotek, zúžené póry, hloubka vrásek se sníží.

Postup při používání a časování:

 • Čistící mléko - 2 x denně
 • Tonikum - Minimálně 2 x denně po umytí vodou ale i během dne se můžeme osvěžit.
 • Krém hydratační - jedenkrát denně zpravidla ráno
 • Krém proti vráskám (výživný) - 1 x denně, zpravidla večer

Komplex kolem očí:

 • obklady - z počátku třeba denně večer, po dosažení efektu 2 x týdně.
 • Fytoesence - vydrží déle, můžeme jí tedy používat denně

večer - jen dvě maličké kapičky vklepeme do pokožky kolem očí - samozřejmě po vyčištění pokožky.

Typy:

 • je velmi dobré vklepat esenci do pokožky úst a kolem úst. Na zónu mezi rty a nosem, kde se tvoří kolmé rýhy.
 • Masírovat boltce uší a vnější zvukovody, místo těsně před ušima - silný stimulační účinek na celý organizmus, zejména páteř a mozek.

Reflexní automasáž obličeje:

Tato masáž zajistí, pravidelnou energetickou stimulaci hlavních tělesných orgánů a systémů. Pomoci energeticky aktivních substancí esencí naší kosmetiky a cíleného stlačování a masírování bodů našeho obličeje  Tím, že naše kosmetika je energeticky aktivní, stačí jen mírná stimulace dotekem a naše chytré esence udělají zbytek práce za vás.

Tři minuty denně navíc při roztírání kosmetiky a výsledky se dostaví :)

Chci si objednat :