Denní krémové masky.

Masky denní

Denní expresní obnova

Populární a všemi milované krémové masky TianDe, které není třeba oplachovat, představují jednoduchý a účinný způsob, jak aktivizovat krevní oběh v kůži, posílit její výživu a... stát se neodolatelnou. Používání těchto úžasných přípravků přináší okamžité očividné výsledky: zlepšuje barvu pleti, obnovuje pružnost tkání.

Denní krémové masky jsou opravdovou spásou pro mobilní  ženy. Když si dopřejete tuto proceduru například během ranní koupele nebo zatímco pijete šálek kávy, připravíte tak svou pleť k náročnému dni, nabijete ji energií až do noci.

Způsob použití: naneste masku v tlusté vrstvě na obličej a krk, o 10 minut odstraňte zbytky přípravku pomocí ubrousku nebo je jemnými krouživými pohyby vetřete do pokožky.


Hydratační krém-maska ​​a Broskev s saké, 35g Kód: 50106

Popis: Maska hluboce hydratuje a vyživuje pokožku, podporuje látkovou výměnu. Díky aktivních složek se aktivuje mechanismy k boji s volnými radikály. Má omlazující účinky a je kůže zářivé.

Tonizující krémová maska ​​Sinovilsoniya, 35g Kód: 50107

Popis: vyhlazuje, osvěžuje a zlepšuje tón pleti, naplňuje pleť se všemi prvky nezbytné pro jeho energii a brilanci. Bylinný komplex zabraňuje známky stárnutí pleti, stimuluje tvorbu kolagenu a zvyšuje ochranné funkce pokožky.

Zesvětlující krémová maska ​​GALANTUS, 35g Kód: 50108

Popis: Maska s teplou a hebkou texturou, která intenzivně zvlhčuje pokožku získá svůj lesk, okamžitě zklidňuje, vyrovnává a zlepšuje tón pleti. Chrání proti nepříznivým dopadem na životní prostředí.

Regenerační krém maska ​​Mořský elixír, 35g Kód: 50111

Popis: Maska má víceúrovňovou účinek na pokožku, obnovení jeho funkci a pak obnovuje. Vysoká koncentrace polysacharidů, poskytuje hydrataci, výživu a hojení kůže, pomáhá odstraňovat toxiny, obnovuje zdraví a mladistvé pleti.

Uspokoitelna krém maska ​​Kala, 35g Kód: 50112

Popis: Maska je určena pro citlivou, reaktivní kůži, která potřebuje ochranu před agresivními vlivy prostředí. Zmírňuje podráždění a zarudnutí, zabraňuje ztrátě vlhkosti a má antioxidační účinky, podporuje obnovu buněk a syntézu kolagenu, zvyšuje ochranný a adaptivní schopnosti pokožky.

Osvěžující krémová maska Ledovcová voda, 35g Kód: 50110 

Popis: Dokonale hydratuje, osvěžuje a dodává vitalitu pleti, oslabené stresem a působením faktorů životního prostředí. Zlepšuje turgor, zvyšuje pružnost tkání, vypíná obličejové kontury.

Hydratační krémová maska Aloe, 35g Kód: 50109 

Popis: Hluboce hydratuje pokožku, podporuje procesy buněčné regenerace, zlepšuje pružnost a elasticitu, napomáhá vyhlazování vrásek. Má uklidňující účinky na pokožku, zmírňuje zarudnutí, vrací svěžest a zdravý vzhled.