Krásné paty a chodidla za pouhých 7 dní 

 Regenerační krém na chodidla s hadím tukem

Regenerační krém s hadím tukem doporučuji použít společně se solnou koupelí na nohy

Tato solná koupel nohou s esenciálním levandulovým olejem je nejen účinným nástrojem pro zmírnění únavy a těžkých nohou, ale také normalizuje pocení, zjemňuje hrubou pokožku, kuří oka a otlaky, hluboce čistí, zklidňuje a uvolní Vaše nožky. Používejte podle potřeby. Doporučuje se 15 - 20 minutová koupel. Vyzkoušejte i vy úžasný účinek po jejich požívání za pouhých 7 dní.

Solná koupel na nohy "Levandule"

Měkkost a svěžest pokožky nohou kód: 41321 (Cena: 49,00 Kč

VIP cena : 31,85 Kč)

Solná koupel nohou s esenciálními oleji levandule - to je účinný prostředek pro odstranění únavy a tíhy v nohou. Změkčuje hrubou pokožku, kuří oka a mozoly, čistí pokožku do hloubky, zjemňuje jí, má dezodorační účinky, normalizuje pocení.

POUŽITÍ:

Sáček soli rozpusťte v teplé vodě. Nechte koupel působit 15-20 minut.


Regenerační krém na chodidla s hadím tukem

Kód: 41105 (Cena: 68,00 Kč VIP cena : 44,20 Kč)

Složení: minerální voda, hadí tuk, jojobový olej, alantoin, vitamín D.

Hadí tuk je jedním z hlavních prostředků orientální medicíny. Obsahuje hodně prospěšných aminokyselin, hluboko čistí pokožku, odstraňuje odumřelé buňky epitelů. Má stimulační vlastnosti, probouzí v pokožce přirozenou dynamiku metabolizmu. Hadí tuk má úžasné regenerační vlastnosti a velmi rychlé hojí rány a trhliny.

Jojobový olej je čistý olej, získávaný z plodů keře jojoby neboli simondsie činské. Vzácný jojobový olej je chemicky stabilní. Kromě toho úspěšně nahrazuje mnohé rostlinné oleje a vosky díky vysokému obsahu nenasycených mastných kyselin. Hydratuje a chrání před sluncem, napomáhá hojení ran.

Tokoferol ( vitamín E). Zpomaluje proces stárnutí. Tento antioxidant zabraňuje oxidaci nenasycených lipidů, které chrání kůži před oxidací. Odstraňuje loupaní, zrychluje hojení, stimuluje regeneraci buněk. Zlepšuje mikro-cirkulaci krvi, posiluje stěnky kapilár.

Alantoin má hojivé, antiseptické, hydratační a zklidňující účinky, ostraňuje odumřelou kůži.

Účinek :

Hydratuje a vyživuje pokožku, stimuluje krevní oběh, zjemňuje kutikulu prstů na nohou. Při pravidelném používání odstraňuje otlaky a praskliny na patách. Určen pro každodenní péči. Obsahuje olej ze sladkých mandlí, jojobový olej, alantoin, vitamín Е. Vhodný pro všechny věkové kategorie a typy pokožky.

Použití:

Naneste malé množství krému ráno a večer na čistou pokožku nohou a masírujte do úplného vstřebání.