Aroma tyčinka a rýma

26.09.2022

Aroma tyčinka

PODZIM - RÝMA  cena: 123,-Kč VIP: 80,-Kč

Aroma-tyčinka s vůní višní a máty Uvolňuje dýchání a osvěžuje mysl. Máte ucpaný nos a těžce se vám dýchá? Vyzkoušejte aromaterapii ve formě Aroma-tyčinky s vůní višní a máty a vychutnejte si každý nádech.

Směs přírodních aromatických olejů vytvořená podle východních receptů:- napomáhá normalizovat dýchání nosem- je vhodnou podporou v období virových infekcí a pro jejich prevenci- zlepšuje celkovou náladu- má antiseptické účinky- hydratuje sliznici, zamezuje množení bakterií. Osvěžující energické aroma:- pomůže navrátit schopnost soustředění- má uvolňující účinky (například při kinetóze)- "vše uvede do pořádku" při nadměrné fyzické a psychické únavě Aroma-tyčinka s vůní višní a máty je snadným, kompaktním a především účinným pomocníkem vytvořeným podle východních receptur. 

POUŽITÍ: Sundejte víčko, aroma-tyčinku umístěte pod nos a zhluboka se 2-3krát nadechněte. Používejte v případě potřeby.

Aktivní složky:

Mentol Mentolový olej je považován za nejúčinnější látku na ucpaný nos a v počátečních fázích viróz. Mentol napomáhá snížit vznik otoků sliznic a uvolňuje dýchání. Výborně tonizuje, dezinfikuje, osvěžuje a uvolňuje bolest hlavy.

Eukalyptus (Blahovičník kulatoplodý) Eukalyptový olej je skutečným hitem v boji proti nachlazení. Eukalyptus má silné antibakteriální a antivirové účinky, zajišťuje prevenci proti nachlazení a virózám, normalizuje dýchání a hydratuje nosní sliznici. Napomáhá oslabení virů, snižuje možnost jejich ulpění na sliznicích nosohltanu. 

Borneol

Je jednou z nejoblíbenějších látek používaných ve východní medicíně. Tibetští a indičtí léčitelé tvrdili, že je borneol schopen aktivovat v lidském organismu horkou životní energii yan, oživit a zrychlit krevní oběh. Borneol je velmi oblíbený v boji proti nachlazení a jeho prvním příznakům, ucpanému nosu a "knedlíku" v krku. 

Divoká višeň Výtažek z květů divoké višně má protizánětlivé, osvěžující a antiseptické účinky.