Máte problémy s citlivou pletí ?

Řada Placenta

je navržen tak, aby pečovala o pleť po dosažení věku 35 let. 

Slovo "placenta" nám připomíná ty časy, kdy byla naše pleť jemná jako u novorozeněte, a my sami - pod maminčinými křídly - jsme dostávali vše nezbytné pro život bez námahy a starostí. Placentární kosmetika jsou přípravky, které pomáhají stárnoucím kožním buňkám "rozpomenout se" na mládí a, stejně jako miminka, dostávat "na talíři" stravu, kterou potřebují pro aktivní dělení a růst.

Hlavní složkou - výtažek z ovčí placenty, která je zásobárnou biologicky aktivních látek a stopových prvků. Obsahuje komplex fyziologicky účinných látek: aminokyselin, zejména glycinu a alaninu, minerální soli sodíku, draslíku, fosforu, chloru, proteiny s nízkou molekulovou hmotností nukleových kyselin, enzymů. Extrakt v kosmetice je bohatá na hormony. Jeho hlavní role v kosmetice - biostimulatsionen efekt a produkty - vysoce efektivní vybledlé a atonický kůže.

Extrakt z placenty blokování volných radikálů - jednou z příčin stárnutí buněk. Obsahuje Koenzym Q10 - potenciální zdroj energie a silný antioxidant glykany - které podporují syntézu kolagenu a elastinu pokožky. Tento komplex obsahuje velké množství přírodních nukleových kyselin, probouzí genetickou paměť - způsobí, že buňky "pamatovat" pro mládé na biochemické úrovni.

Pro ovčí placenty se vyznačuje dobrou kompatibilitou složek lidské kůže. Tak, biologicky aktivní sloučeniny se rychle vstřebávají z kůže - bylo pozorováno jeho omlazení. Přirozeně stimuluje metabolické procesy a zajistí tvorbu nových buněk.

Ve složení kosmetických prostředků z placenty řady zahrnují : ricinový olej, propolis, naklíčené obilí, máslo, aloe vera, které zvyšují účinek extraktu z placenty.