Peeling není struhadlo

 Proč je důležité pravidelně používat peeling? 


Kožní buňky se neustále tvoří a odumírají. Odumřelé buňky se hromadí ve svrchní vrstvě kůže a vytvářejí bariéru, která brání prostupu účinných látek do hlubších vrstev kůže.

Pleť bývá viditelně unavená, tvoří se šupinky, pupínky, ucpávají se póry.

Nejlepším prostředkem pro obnovení a omlazení pokožky je odlupovaní neboli exfoliace povrchové vrstvy kožních buněk s pomocí peelingu.

Peelingy v kosmetice TianDe jsou unikátní - mají vzácné složení, které je založeno na rostlinných ingrediencích. Tyto peelingy jsou tzv. enzymatické - obsahují ovocné kyselinky, které velice jemně, nenásilně rozpouštějí povrchové odumřelé buňky na povrchu pleti. Neobsahují žádná drsná abrazivní zrníčka! Je to velice jemný gel, který jemně a rychle rozpouští povrchové odumřelé buňky.

Účinek : Peeling je vhodný přípravek pro pravidelné používání a jako doplněk péče o pleť, protože vyhlazuje pleť, čistí pleť do hloubky bez poškození , hydratuje a odstraňuje svrchní odumřelé buňky, které brání prostupu účinných látek do hloubky..Také je to účinný pomocník v boji s pigmentovými skvrnami. Při pravidelném používání urychluje výměnu buněk a tím podporuje odstranění pigmentových skvrn.

Peelingy TianDe obsahují :

Výtažek z mořských řas - dělá pokožku měkčí, zajišťuje ještě hlubší účinek jiných složek kosmetických přípravků, pomáhá regeneraci, posiluje pojivovou tkáň, zlepšuje krevní oběh odstraňuje svalovou únavu a otékání.

Ovocné kyseliny - nepřekonaný přírodní peeling a hydratant, stimuluje růst a dělení nových buněk, zlepšuje krevní zásobování, tvoření elastinu a kolagenu, zesiluje přítok vlhkosti do základních vrstev.

Podle stavu pleti doporučuji dva typy peelingů:

Peelingový gel na obličej (jemný) - podpora krásy a mládí pokožky

Pelingový gel na obličej (aktivní)- okamžité řešení výrazných problémů (mastná pleť, rozšířené póry, jizvy po akné, hluboké vrásky, pigmentové skvrny a jiné)

Další série peelingu : 

Expresní peeling

Extra očista! Cena: 306,20 Kč Kód: 12801

Zajišťuje perfektní čištění, zjemňuje a rozjasňuje pleť, vyhlazuje její povrch. Stimuluje obnovu buněk, redukuje počet jemných obličejových vrásek a pigmentových skvrn. Doporučuje se používat od 35 let.

POUŽITÍ:

Naneste malé množství peelingu na očištěnou pokožku obličeje s výjimkou očního okolí. Masírujte 1-2 minuty a důkladně opláchněte velkým množstvím vody. Nedoporučuje se používat peeling před opalováním.

Peeling na obličej na bázi placenty

Extra očista! Cena: 197,10 Kč Kód: 10301

Účinně odstraňuje vrstvu odumřelých kožních buněk, zlepšuje regeneraci, podporuje látkovou výměnu v pokožce. Vyživuje a hydratuje, zlepšuje tonus pleti, vrací jí přirozenou bělost a pružnost. Kosmetika řady Sheep Placenta obsahuje extrakt z placenty, který zahrnuje unikátní přírodní komplex biologicky aktivních látek pomáhajících stárnoucím kožním buňkám "vzpomenout si" na mládí a stejně, jako nemluvňata, dostávat "na stříbrném talířku" výživu, kterou potřebují pro aktivní růst a dělení. Placentární kosmetika je doporučeno používat od ​​35 let.

POUŽITÍ:

Naneste malé množství peelingu na očištěnou pokožku obličeje s výjimkou očního okolí. Masírujte 1-2 minuty a důkladně opláchněte velkým množstvím vody. Nedoporučuje se používat peeling před opalováním.