Perlový pudr? — „vzácná výživa“ pro pleťové buňky.

Rozpustná maska Perlový pudr / Water Soluble Pearl Powder Mask

100 g. Kód: 50224 Cena: 169,00 Kč VIP cena : 109,85 Kč

Maska sestává ze 100% z perlového pudru - rozemletých přírodních perel. Perly jsou na předním místě mezi dodavateli energie pro buňky. Jsou schopny zvyšovat produkci buněčného"paliva" - adenosintrifosfátu (ATP), který v živých organismech hraje roli univerzálního akumulátoru a přenášeče energie. Perly obsahují 22 druhů aminokyselin, elementů, jež jsou pro kůži velmi potřebné. Fungují podobně jako přírodní hydratační faktor (NMF), a proto báječně hydratují pokožku.

Perlový pudr (Pearl Powder) - "vzácná výživa" pro buňky:

  • díky biologicky dostupnému vápníku napomáhá odvádět toxiny, zlepšuje látkovú výměnu ve tkáních, blokuje působení volných radikálů. 

  • je zdrojem snadno vstřebatelné bílkoviny konchiolinu, kterému se říká "perlová bílkovina" - je to přírodní antioxidant a hydratační prostředek, jenž reguluje rovnováhu vody a hodnotu pH pokožky.
  • perly jsou přírodním zesvětlovačem. Potlačují produkci melaninu, pomáhají obnovit zdravé vyzařování pleti a odstranit pigmentové skvrny.,

Perly jsou drahou složkou, a mají na to právo: přírodní perla doroste do velikosti hrášku za 12 let.

Účinky:

  • Posiluje obranné síly buněk, aktivizuje povadlou, unavenou pleť, zvyšuje její imunitní schopnosti.
  • Hydratuje a vyživuje, dodává pleti svěžest a pružnost. 
  • Stimuluje krevní oběh, napomáhá aktivní regeneraci buněk.
Použití:
Smíchejte perlový pudr s teplou (+30 °C) vodou (mlékem, ovocnou šťávou), rozmíchejtedo konzistence husté smetany, poté naneste na očištěnou pokožku na 15-20 minut.Posléze opláchněte vodou.

Výsledek:
Elasticita, matný odstín, hedvábnost pokožky a zdravý ruměnec.