Jsem nadšená, že tě mohu přivítat v naší úspěšné skupině :) Povedu tě krok po kroku, tak aby jsi do půl roka docílil/a  stálý příjem 15 tis. 

TianDe JAKO CESTA OSOBNÍ I FINANČNÍ ZMĚNY

Pokud jste se už seznámili s účinky tianDe a se širokými možnostmi jejich využití v každodenní praxi, proč neobjevit ještě jednu z úžasných šancí, jak díky tianDe změnit svůj život.

  • Chcete ve svém životě více přátel, peněz, svobody a jedinečných zážitků?
  • Chcete pracovat na svém seberozvoji a úspěchu?

Zvu vás, abyste se stali našimi partnery, majiteli tianDe podnikání.

Co proto musíte udělat ? - Stačí vyplnit formulář dole na stránce :) 


Co pro to musíte udělat?


1. Používejte naše produkty tianDe

Možná, že s tianDe už máte svou zkušenost, možná se teprve chystáte vyzkoušet. V obou případech vám doporučujeme zdarma se zaregistrovat a stát se tak členem tianDe komunity. Registrací se stáváte majitelem tianDe podnikání. Tato registrace vás k ničemu nezavazuje. Díky ní ale můžete rychle získat nárok na slevu na veškeré zboží v naší nabídce a přístup k dalším zajímavým bonusům.

2. Podělte se o své zkušenosti se svými známými 

Jakmile ověříte účinky kosmetiky tianDe ve své každodenní praxi, objevíte jejich kvalitu, budete s nimi spokojeni a budete je běžně používat v péči o sebe i o svou domácnost ,stane se pro vás zcela přirozené podělit se o své zkušenosti se svými nejbližšími - členy rodiny, přáteli a známými. 

Možná si to neuvědomujete, ale děláme to běžně. Jestliže nám určité produkty nebo služby přinášejí do života hodnotu, která pro nás má význam, rádi je doporučujeme dále. Chceme, aby i ostatní z nich získali užitek.


Ve chvíli, kdy svůj nákup provede osoba, které jste naše výrobky doporučili, vy získáváte z jejího nákupu provizi. Tato část peněz je naše poděkování za vaši spolupráci.

3. Budujte své vlastní podnikání

Jde o způsob, kdy si postupně můžete vytvořit vlastní komunitu zákazníků, a tím i vlastní stabilní příjem. A co víc, postupně si takto můžete vybudovat své vlastní podnikání, firmu, která bude prosperovat. 

Mnoho lidí si myslí, že tento způsob prodeje je jen zástěrka pro "agresivní hon na nové zákazníky". Nic však není vzdálenější od pravdy. Skutečnost je taková, že úspěch má jen ten, kdo dokáže vhodně nabídnout kvalitní výrobky a k nim i službu ve formě poradenství či jiné pomoci. Ano, pokud to myslíte s osobní franšízou vážně, je třeba mít ochotu měnit některé své dosavadní návyky a postoje a především pustit se do studia a do seberozvoje.

Většina firem vám za tuto vaši osobní referenci nic nezaplatí. My ano!

JAK NA TO?

1. Zaregistrujte se pomocí našeho formuláře a na základě vámi zadaných údajů a zákaznická karta bude vaše.

Registrace je zcela zdarma a k ničemu Vás nezavazuje

2. Aktivujte kartu prvním nákupem za katalogovou cenu. 

Pokud máte zájem o členství ve VIP skupině nebo o spolupráci, napište své údaje níže do formuláře, budu Vás co nejdříve kontaktovat :) 

Chci být partnerem : 

Chci si prohlédnout katalog zde.

Chci se podívat na blog o produktech zde.