Trápí Vás mastná lesklá pleť? Jak mít čistý obličej i během dne? 

Čistě přírodní matující ubrousky na obličej se zeleným čajem

Určitě jako já znáte ten pocit, kdy jste venku a při pohledu do zrcátka se zhrozíte, že se Vám leskne pleť!  Matující ubrousky krásně vysuší pleť, aniž bych si zničila make-up a používám je moc ráda v průběhu dne.

Použijte přírodní pleťové matující ubrousky - něco, co během teplého období prostě musíte mít, ale podle statistik až 70% lidí je potřebují po celý rok. S tímto výrobkem už nebudete potřebovat přepudrovávat nos. Ubrousky okamžitě odstraní mastný lesk a nečistoty z pokožky pleti a zbaví pleť kožního mazu.

Používání pleťových ubrousků je vaše odpověď na otázku jak na čistou a matnou pleť!


Okamžitě absorbují přebytečný maz, aniž byste porušili denní líčení!

Složení: Matující ubrousky z řady PRO BOTANIC obsahují pouze přírodní složky - přírodní celulóza a zelený čaj, bránící množení bakterií.

Obsah balení: 100 ks Cena: 87,50 Kč

Jak získat matující ubrousky ZDARMA? Čtěte dál..


Balíček Green Tea + Matující ubrousky na obličej se zeleným čajem ZDARMA!


1, Čistící gel "Zelený čaj" 150 g 

(Cena : 159,10 kč)

Přípravek šetrně a účinně čistí pleť bez narušení kyselinové a zásadité rovnováhy. Stahuje póry a potlačuje nadměrnou aktivitu mazových žláz. Vrací pleti matný vzhled, zlepšuje její barvu.

Použití:

Malé množství gelu smíchejte s vodou, aby se vytvořila pěna, aplikujte na vlhkou pleť obličeje a krku, masírujte po dobu 1-2 minut, poté opláchněte teplou vodou.

2, Zubní pasta "Zelený čaj a ženšen Sanchi" 120 g

(Cena: 188,40 Kč)

Zubní pasta "Zelený čaj a ženšen Sanchi" - kompletní "ochrana" ústní dutiny bez parabenů, která zahrnuje předcházení zubního plaku, posílí měkké tkáně a zajistí dlouhotrvající svěží dech!

Tato zubní pasta s vysokým obsahem přírodních látek má preventivní účinky:

- zpevňuje a chrání dásně
- chrání před vznikem usazenin a zubního kamene
- osvěžuje a deodoruje ústa

Přírodní ochranná zubní pasta obsahuje:

- Ženšen, který je účinným pomocníkem proti krvácivosti dásní a paradentóze. Ústní sliznice účinně vstřebává látky ženšenu a zároveň má ženšen stahujícící a zpevňující působení na dásně.

- Zelený čaj mění prostřední ústní dutiny tak, aby ničilo bakterie, které jsou původcem vzniku zubního kazu. Zelený čaj zastavuje růst bakterie Streptococcus mutans a jiných baktérií podílejících se na vzniku zubního povlaku.

3, Šampon na tenké vlasy "Zelený čaj" 200 ml

(Cena : 187,00 Kč)

Pevné vlasy bez roztřepených konečků!

Obnovuje vnitřní struktury poškozených vlasů, kompenzuje ztrátu přirozené vlhkosti. Zabraňuje vzniku roztřepených konečků. Zvyšuje pevnost a pružnost vlasů, vyživuje je, dodává sílu a zdravý lesk. Má změkčující účinek jako kondicionér. Vyhlazuje vlasy, zjednodušuje jejich úpravu. 


Celková cena balíčku : 535,00 Kč + matující ubrousky ZDARMA!

Chci si objednat :

Pokud máte jiné dotazy, kontaktujte mě zde.